Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Album Enschede
Resultaat: 125 EUR

Leuk album met ca. 140 oude diverse ansichtkaarten van Enschede 20e eeuw 32x27cm. Cond.: R-G

Album Hengelo, 110 kaarten
Resultaat: 90 EUR

Album met 110 ansichtkaarten van Hengelo Overijssel 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G

Allbum Enschede, 60 kaarten
Resultaat: 70 EUR

Album met 60 oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G

Ca. 105 ansichtkaarten NL
Resultaat: 50 EUR

Kavel van ca. 105 Hollandse ansichtkaarten (divers Nederland) 1e helft 20e eeuw Cond.: R-G

Album Divers NL
Resultaat: 50 EUR

Album met ca. 225 diverse ansichtkaarten van Nederland 20e eeuw 34x22cm. Cond.: R-G

Ansichtkaarten + foto's
Resultaat: 45 EUR

Groot kavel oude ansichtkaarten en foto's 20e eeuw, Nederland en Europa 13x22x12cm. Cond.: R-G

Boek postkaarten
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil postkaartenalbum met diverse postkaarten (Nederland etc.) 1e helft 20e eeuw 40x22x5cm. Cond.: R

Kavel ansichtkaarten
Resultaat: 40 EUR

Kavel oude/antieke ansichtkaarten 4x14x10cm. Cond.: G

Ca. 120 ansichtkaarten fantasie
Resultaat: 30 EUR

Kavel van ca. 120 ansichtkaarten Nederland met diverse fantasievoorstellingen 1e helft 20e eeuw Cond.: R-G

Schoenendoos ansichtkaarten
Resultaat: 30 EUR

Schoenendoos met ansichtkaarten, meerendeels Nederland. 1e en 2e helft 20e eeuw 30x16x10cm. Cond.: R-G

6 Postzegelalbums
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 6 oude postzegelalbums met inhoud (Europa, Nederland etc.), hoofdzakelijk gestempeld 21-32cm. Cond.: R

Album, ca. 120 kaarten kunst
Resultaat: 20 EUR

Album met ca. 120 ansichtkaarten over kunst o.a: diverse oude meesters en impressionisten 30x26x3cm. Cond.: R-G

2 Plakboeken
Resultaat: 20 EUR

1x Hollands plakboek met Koninklijke onderofficieren, schermclub Kos (20e eeuw) met collages, foto's linten en medailles (leuk boek) 35x24x2cm. en 1x Plakboek met diverse kerst/nieuwjaarskaarten, hoge...

Album ansichtkaarten
Resultaat: 20 EUR

Album met diverse antieke ansichtkaarten Holland ca. 1900 38x23x3cm. Cond.: R