J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G
Twee oude Franse prenten 19e eeuw over de jacht, steendruk op papier met notenhout fineer lijsten 18x23cm. Cond.: R-G
Düsterwald ca. 1920 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren in een roeiboot 30x40cm. Cond.: G
W. Thiele (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met ven 60x80cm. Cond.: G
Borduurwerk op zijde, 19e eeuwse schilder, figuren bij een spinet, gemengde techniek 28x29cm. COnd.: G
Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R
Peter Ritzen (Duitse School), olieverf op linnen, modern landschap (verso Trendelburg) 70x80cm. Cond.: G
Harald Wilding 82 (Zweedse School), pastel op papier, abstracte compositie 30x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gouache op papier, koetsen met figuren 72x41cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, ingekleurde ets op papier, Spaanse dame met glas 18x24cm. Cond.: G
Jan Verburg 69, lithografie op papier (eigendruk 0/10), figuur aan bed, Cond.: G
H. Noordam ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, landschap met huisje en figuren 19x25cm. Cond.: G
Kurt P{allmann (Duitse School), ingekleurde ets op papier, stadsgezicht met figuren 24x31cm. Cond.: G
W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, oude man in interieur 27x38cm. Cond.: G
Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M
Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G
Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G
W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G
J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G
De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G
Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G
Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M
Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G
Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.