Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen boedha op tijger
Resultaat: 925 EUR

Grote oude Chinese bronzen vergulde boedha op Foohond 1e helft 20e eeuw in goede staat 46x26x17cm.

Beeld
Resultaat: 800 EUR

Groot antiek koper-overlay beeld, voorstellend Dante. gesigneerd Ed. Kanora, in goede staat 56cm.

Bronzen beeld, Rodin
Resultaat: 650 EUR

Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren sokkel en naamplaat "Auguste Rodin 1840-1970, edition Museums Galeria nr. 222/499" 48cm.

Groot bronzen beeld
Resultaat: 525 EUR

Groot oude bronzen figuur, voorstellend een strijder met zwaard en tekst "Honor patria" met marmeren voet 85cm. Cond.: G

Bronzen figuur, naar Botero
Resultaat: 500 EUR

Grote moderne bronzen figuur (naar Botero) 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 51x31x11cm.

Beeld non, ivoren hoofd
Resultaat: 425 EUR

Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G

Bronzen hert
Resultaat: 425 EUR

Bronzen edelhert ca. 1920 op marmeren voet, gesigneerd Valton (Charles Valton 1851 - 1918), in goede staat 42x33x12cm.

Bronzen figurengroep
Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen figurengroep op marmer gemonteerd bestaande uit 20 bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 24x54x35cm. Cond.: G

Bronzen hert
Resultaat: 400 EUR

Groot bronzen hert (115cm.), totaal gegraveerd met Chinees decor en tekens 20e eeuw 115x82x45cm. Cond.: G

Bronzen beeld, 2 kwartels
Resultaat: 300 EUR

Bronzen beeld, voorstellend twee kwartels, gesigneerd E. Lienard (waarschijnlijK Emile Lienard 1842 - ), 16x28x14cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Resultaat: 275 EUR

Bronzen Art Deco stijl pelikaan 21e eeuw met zwart marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 49cm. Cond.: G

Bronzen set vogeltjes
Resultaat: 275 EUR

Stel bronzen duiven 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 25cm. Cond.: G

Bronzen dame in bad
Resultaat: 260 EUR

Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G

3 Bronzen plaquettes
Resultaat: 250 EUR

Drie oude Hollandse bronzen plaquettes Art Deco ca. 1920: 1x rond met gezicht en getiteld "Help", 1x rond met gezicht, gemonogrammeerd Chris van der Hoef en 1x rechthoekig gestyleerde handen, gemonogr...

Beeld, zittende dame erotisch
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G

Marmeren sculptuur
Resultaat: 225 EUR

Moderne marmeren sculptuur, gesigneerd Archipenko ca. 1960 (Russische School), 2x gelijmd 45cm. Cond.: R

6 Bronzen figuren
Resultaat: 220 EUR

Zes bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum: 3x vrouwelijk naakt, 1x damesportret en 1x twee figuren 8-15cm. Cond.: G

Bronzen paar (Adam/Eva)
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een naakte man die een vrouw draagt 23cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Napoleon
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend Napoleon. In goede staat (staat iets scheef) 22cm.

Bronzen naakt
Resultaat: 200 EUR

Liggend bronzen erotisch naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, monogram J.S. in goede staat 13x20x14cm.

Bronzen beeldje, leeuw
Resultaat: 200 EUR

Origineel Romeins bronzen figuur (ca. 200 na Christus), voorstellend een jonge leeuw. In goede originele staat 5x6x4,5cm.

Marmeren/Albast figuur
Resultaat: 200 EUR

Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.

Bronzen beeld, paard met man
Resultaat: 200 EUR

Bronzen steigerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G

Boedha, compositie
Resultaat: 180 EUR

Oude Oosterse terracotta boedha, vermoedelijk ca. 1910 in goede staat 32x18x16cm.