Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Olieverf op linnen
Resultaat: 120 EUR

Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U

Moderne stoel
Resultaat: 33 EUR

Moderne elektrisch verstelbare armzetel, met afstandsbediening, werkt uitstekend, 105x80x95cm. Cond.: G

Wortelnoten dressoir
Resultaat: 275 EUR

Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.

52 Zilveren munten
Resultaat: 80 EUR

Kavel met 52 zilveren munten. 35x zilveren guldens Juliana, 1x kwartje '54, 1x 10G munt '70, 10x zilveren rijksdaalders Juliana, 4x "dubbele kop" rijksdaalders '80, 1x "dubbele kop" gulden '80.

Choco bruine parel oorstekers
Resultaat: 190 EUR

Choco bruine tahiti-parel oorstekers GG 585/000 ,ø12.5 mm, 6.5 gr,

Armband
Resultaat: 130 EUR

Armband, sterling 925, Norway, L,19cm, 84.3 gr.

Romeinse oliekruik + mal
Resultaat: 110 EUR

Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse

Vogelkooi met vogels
Resultaat: 40 EUR

Houten vogelkooitje met 12 porseleinen vogels van "Fine Porselin The Franklin Mint", 50x40cm. Cond.: U (1 beeldje heeft een gelijmd blaadje).

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 110 EUR

2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.

Porseleinen lamp
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen lamp in vaasvorm met 2 goudkleurige oren in de vorm van een zwaan, lamp verder beschilderd met bloemmotief, 20e eeuw, Lamp: 52cm. (kap: 30x30cm.)

Serie porseleinen borden
Resultaat: 40 EUR

Gelimiteerde collectie van 5 jaarborden (ø25cm.) in fijnporselein getiteld: "Grande Finale". Van kunstenaar Ursula Band, vervaardigd door Hutschenreuther met certificaten 1989-1993, Cond.: G

Serie porseleinen borden
Resultaat: 35 EUR

Gelimiteerde collectie van 8 sierborden (ø21cm.) in fijnporselein getiteld: "Stille momenten". Klassiek Hollandse school van de portretschilder Kees van de Berg, vervaardigd door Royal Mosa met certi...

Aardewerken schemerlampje
Resultaat: 35 EUR

Aardewerken schemerlampje gemerkt Wedgwood, eind 20e eeuw, H:44cm. Cond.: G

Art Deco tegel, Duits
Resultaat: 20 EUR

Duitse Art Deco tegel in houten lijst met voorstelling van boerendame en boerenjongen, 27x27cm. Cond.: G

Gemberpot met console
Resultaat: 90 EUR

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

Lederen Fauteuil
Resultaat: 40 EUR

Lederen Fauteuil in barokstijl van notenkleurig beuken, ca. 1970, 105x64cm.

Pers
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, Afghaan, 95x160cm.

Tapijt
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1950, 150x115cm.

Wortelnoten lodewijkskastje
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten lodewijkskastje ca. 1960, gebogen front met 2 laden, 73x85x40cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Grote moderne glazen salontafel met hout en koper, 99x99x44cm. Cond.: G

Bim Bam
Resultaat: 36 EUR

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 79x30x15cm. Cond.: G

Fossiel
Resultaat: 110 EUR

Stenen fossiel van een vogelachtige. 10x12x0,8cm.

doos munten
Resultaat: 55 EUR

Doos met muntenverzameling

Vierkante Tiffany lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U