Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen houtbak
Resultaat: 30 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 48x36x30cm.

Secretaire Holland 1760-1780
Startprijs 1.000 EUR

Secretaire Holland 1760-1780 eiken mahonie opgelegd, gebogen front met aan de zijkanten messing decoratie delen.Binnenwerk met vele laadjes en vakjes.

Balustervormige vaas
Startprijs 180 EUR

Kapitale porseleinen vaas, ballustervormig met rode gloed overlopend in beige.Eind 20e eeuw. H.100, Ø47 cm.

Tafelklok
Startprijs 380 EUR

Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.

Salontafeltje
Startprijs 50 EUR

Hollands kerfgesneden notenhouten Jugendstil bankje, begin 1900, 80x37x47cm. Cond.: U

Miniatuur linnenkastje
Startprijs 90 EUR

Antiek bruingebeitst vurenhouten kinderkastje, ca. 1900, 82x64x27cm. Cond.: U

Sleutelkastje, fruit
Startprijs 40 EUR

Sleutelkastje, fruit

Roodkoperen doofpot
Startprijs 50 EUR

Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U

3x Religieus in lijst
Geen vanafprijs

1x Heilig kruis met bolglas en goudkleurige lijst, 38x30x4cm. 2x Houten lijst met foto's, 27x22x2cm. Cond.: G

Meissen wandbord
Startprijs 100 EUR

Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.

Bijbel met zilveren slot/hoekstukken
Startprijs 225 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot en hoekstukken

Porseleinen lamp
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen lamp met beeldengroep, Frankrijk 20e eeuw, bronskleurige voet en 2 fittingen, H:67cm. Cond.: G

Pillendoosje
Startprijs 100 EUR

Pillendoosje
Startprijs 100 EUR

Aquarel, J.H. Weisenbruch
Geen vanafprijs

Gaat retour

Nijgh
Geen vanafprijs

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

3x Pentekening
Geen vanafprijs

3 Werken op papier; 2 prenten en 1 ets Calksen Cond.: R

Secretaire
Startprijs 1.250 EUR

Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.

Majolica bloempot
Resultaat: 50 EUR

Majolica bloempot van Wessel Bonn 1016, pot compleet geribt. Binnenkant luchtgroen van kleur, 20e eeuw. 21xø26cm.

Mahonie kuifstoel
Resultaat: 250 EUR

Mahonie stoel met grote kuif, ca.1880. 68x75x133cm.