Secretaire Holland 1760-1780 eiken mahonie opgelegd, gebogen front met aan de zijkanten messing decoratie delen.Binnenwerk met vele laadjes en vakjes.
Kapitale porseleinen vaas, ballustervormig met rode gloed overlopend in beige.Eind 20e eeuw. H.100, Ø47 cm.
Hollands kerfgesneden notenhouten Jugendstil bankje, begin 1900, 80x37x47cm. Cond.: U
Antiek bruingebeitst vurenhouten kinderkastje, ca. 1900, 82x64x27cm. Cond.: U
Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U
1x Heilig kruis met bolglas en goudkleurige lijst, 38x30x4cm. 2x Houten lijst met foto's, 27x22x2cm. Cond.: G
Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.
Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot en hoekstukken
Porseleinen lamp met beeldengroep, Frankrijk 20e eeuw, bronskleurige voet en 2 fittingen, H:67cm. Cond.: G
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U
Majolica bloempot van Wessel Bonn 1016, pot compleet geribt. Binnenkant luchtgroen van kleur, 20e eeuw. 21xø26cm.