Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Div. verzilverd.
Resultaat: 15 EUR

7 Delen verzilverd kreeftbestek van Gero zilver met suikertang en roomschep. Cond.: G

Glas op zilveren voet
Geen vanafprijs

Glas op antiek zilveren voet. Hollands. ca 11,5hx7øcm

Zilveren serverthouder
Geen vanafprijs

Zilveren servethouder 25gr, Hollands, ca 6x2.5x3.5cm

11 Delen verzilverd bestek
Geen vanafprijs

11 Delen verzilverd bestek

10 Zilveren vorkjes
Geen vanafprijs

10 Zilveren gebaksvorkjes 243gr.

12 Mesjes en 12 vorkjes
Resultaat: 80 EUR

12 Vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

6 Zilveren lepeltjes 168gr.

4 Lepeltjes
Geen vanafprijs

4 Diversen zilveren lepeltjes w.o. 3 lepeltjes van kerstmis 1981 t/m 1983 en een lepeltje met afbeelding van het stadshuis van Middelburg. 59gr

Zakhorloge + zakhorlogehouder
Resultaat: 60 EUR

Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).

Hanger
Resultaat: 45 EUR

Hanger schuimgoud 2.3 gr.

Gouden munt 300 GLD.
Resultaat: 90 EUR

Gouden munt van 300 GLD uit 1980, Nederlandse Antillen, Juliana Regina, in originele doosje van 's Rijks Munt Utrecht.

3 Gouden munten
Resultaat: 310 EUR

3 Gouden munten; 1x 5G uit 1912 Wilhelmina (hanger), 1x 10G uit 1917 Wilhelmina, 1x 10G uit 1912 Wilhelmina (hanger).

Zilveren suikertang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren suikertang 46gr. 14cmx4cm

Zilv. servetring + theezeef
Geen vanafprijs

Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)

Mosterdpotje met glazen inzet
Geen vanafprijs

Zilverkleurig Mosterdpotje met glazen inzet 8cmx4,5h

Broche
Geen vanafprijs

Broche met markasietjes en een groene steen

Broche
Resultaat: 40 EUR

Broche met witte en groene markasietjes

3x Pentekening
Geen vanafprijs

3 Werken op papier; 2 prenten en 1 ets Calksen Cond.: R

Verzilverde horlogeketting
Geen vanafprijs

Verzilverde horlogeketting met jachttafereel.

6 Zilveren theelepeltjes
Geen vanafprijs

6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G

Zilveren taartschep + juslepel
Geen vanafprijs

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

6 Zilveren servetringen
Geen vanafprijs

6 Zilveren servetringen Hollands gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

Visbestek
Resultaat: 30 EUR

6-Delig visbestek, couvertsheften zijn 800/000. Fraai gedecoreerd met Jugendstil motief, 20cm. Cond.: G

Verzilverd bestek
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel met diverse verzilverde bestekdelen van Gero.