Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

 

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
637 Resultaten
Kavel: 1232

Miralles.

Resultaat: 2.500 EUR

Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U


Kavel: 1052

Schuring

Resultaat: 2.250 EUR

Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U


Kavel: 3000

Franse pendule, Louis Seize stijl

Resultaat: 1.200 EUR

Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.


Kavel: 4503

Boeddha

Resultaat: 1.100 EUR

Boeddha, brons, 20x17 cm.,eind 20 e eeuw.


Kavel: 3101

Kussenkast 17e eeuw.

Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72


Kavel: 3165

Jugendstil boekenkast

Resultaat: 1.000 EUR

Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.


Kavel: 1115

J.J.H.v.Leeuwen terras

Resultaat: 900 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, terrasgezicht van Middelburg, 100x80cm. Cond.: U


Kavel: 1190

Corneille sculpture

Resultaat: 850 EUR

Gesigneerd Corneille, houten beschilderde sculptuur, olieverf op hout, 86x50x12cm. Cond.: U


Kavel: 91

3-delig zilveren servies

Resultaat: 750 EUR

Antiek 3-delig Engels servies 1098gr in Queen-Anne stijl van zilverfabriek Walker & Hall. Puntgaaf. ca 18cm hoog.


Kavel: 4335

Bord ca. 1880

Resultaat: 700 EUR

Bord met monogram:C M H R omstreeks 1880 na Weens voorbeeld van 1780 beschilderd. ø24cm.


Kavel: 1217

Willem Witjens, winterlandschap

Resultaat: 600 EUR

Willem Witjens (1884 - 1962), olieverf op linnen, winterlandschap, 40x50cm. Cond.: G


Kavel: 3008

Friese staartklok

Resultaat: 600 EUR

Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G


Kavel: 3104

Grunder Bureau

Resultaat: 600 EUR

Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.


Kavel: 3027

Klok

Resultaat: 575 EUR

Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G


Kavel: 3159

Trappenkast, iepenhout

Resultaat: 575 EUR

Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.


Kavel: 88

Oorstekers GG

Resultaat: 550 EUR

Oorstekers GG 750/000 met smaragd samen 7.20 ct. in zeer goede kleur, en briljanten Champagne/SI 1.28 ct., 10.4 gr.


Kavel: 1103

v.Vlijmen

Resultaat: 550 EUR

Bernard van Vlijmen (geb. Den Haag 1895), olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen, 50x60cm. Cond.: U


Kavel: 1098

Icoon

Resultaat: 520 EUR

Meervelden icoon, Russisch 2e helft 19e eeuw. vlnr: Kazansnaja, Verrijzenis, Nicolaas, 6 Heiligen, Joris en de draak, Parasneva, Apostel.31 x 27 cm.


Kavel: 331

Armbandhorloge GG

Resultaat: 500 EUR

Armbandhorloge GG, gemerkt Longines, met seconde aanwijzing,totale lengte 24cm, met schuifband.47.1 gr.


Kavel: 1026

F.v.Kregten

Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G


Kavel: 1086

J.J.H.v.Leeuwen strand

Resultaat: 500 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U


Kavel: 1178

J.Jans

Resultaat: 500 EUR

Jan Jans (1893 - 1963 Almelo), olieverf op linnen, landschap met werkende boer, 30x40cm. Cond.: U


Kavel: 1246

S. Coleman

Resultaat: 500 EUR

S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U


Kavel: 3308

Engelse eethoek

Resultaat: 500 EUR

Kapitale Engelse mahoniehouten Queen-Anne eethoek. Tafel is uittrekbaar tot 215cm. Inclusief 2 armleunstoelen en 4 normale stoelen, in nieuwstaat.