Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeldje
Resultaat: 500 EUR

Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.

Lederen bank
Resultaat: 475 EUR

Mooie 2,5 persoons lederen bank, afgezet met messing knoppen. Bank verkeerd in nieuwstaat. NP is € 3.250,- 80x205x95cm.

Chaise Longue
Resultaat: 460 EUR

Massief notenhouten Chaise Longue Rokokko stijl, ca. 1870, nieuw gestoffeerd

Friese staartklok, maand + datum
Resultaat: 450 EUR

Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding, eikenhouten kast, 130x36x22cm. Cond.: G

Barometer ca. 1810
Resultaat: 420 EUR

Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.

Horloge Omega WG
Resultaat: 400 EUR

Horloge Omega WG,met briljant lunette, L 18cm.,38.6 gr.

Zilveren jardiniere
Resultaat: 400 EUR

Zilveren jardiniere Hollands 833/00 op 4 kogelvoetjes. 21,5x14,5cm. 220gr.

Psalmenboek
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G

Piano Bechstein
Resultaat: 400 EUR

Piano zwart, C.Bechstein. 163x68x130cm.

Kapitale lampevoet
Resultaat: 400 EUR

Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U

Kist met zadeldak
Resultaat: 350 EUR

Eiken kist met zadeldak, 3 panelen, ca. 1780, Cond.: G

Mahoniehouten penantkastje
Resultaat: 350 EUR

Mahoniehouten penantkastje met gebogen voorkant en onder roldeurtjes, Hollands Biedermeier ca. 1860, 96x95x46cm.

Roodkoperen chocoladeketel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame roodkoperen chocoladeketel met geelkoperen kraan, ca. 1890. Werd vaak bij het schaatsen gebruikt, 38x40x50cm. Cond.: G

Robijn ring
Resultaat: 340 EUR

Ring RG 585/000 met een robijn 1.0 ct.,in een zeer goede kleur, en briljanten W/VSI 0.75 ct.,Ø54, 4.9 gr.

Hoekstoel
Resultaat: 340 EUR

Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.

Hoekstoel
Resultaat: 340 EUR

Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.

Hengselmandje
Resultaat: 330 EUR

Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.

Klokkenstel
Resultaat: 325 EUR

Frans klokkenstel± klokje met 6 groene zuiltjes en met bronzen ornamenten.Hierbij 2 bokaaltjes geheel op een wit marmeren onderstel. klok±H.37xB.24xD.10cm., bokaaltjes H.25 cm.

Rundlederen clubfauteuil
Resultaat: 325 EUR

Rundlederen clubfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 73x83x74cm. Cond.: U

Schilderij, bloemenpracht
Resultaat: 320 EUR

Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U

Regelateur Penaat
Resultaat: 320 EUR

Regelateur klok, zgn. vrijslinger,jugendstil, notenhouten kast met bronzen delen gedecoreerd. Ontwerper: Willem Penaat( Deventer 25-8-1875/ Amsterdam 5-5-1957)

3 Gouden munten
Resultaat: 310 EUR

3 Gouden munten; 1x 5G uit 1912 Wilhelmina (hanger), 1x 10G uit 1917 Wilhelmina, 1x 10G uit 1912 Wilhelmina (hanger).

Zakhorloge RG
Resultaat: 300 EUR

Zakhorloge RG 585/000 TA, 3 deksels, mooi bewerkte buitenkant, wijzerplaat met secondenaanduiding, 90.7 gr.