03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

3 Armige kaarsenkandelaar
Resultaat: 10 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar, met parelrand. Eind 20e eeuw

Oliekan en perforator
Resultaat: 10 EUR

Duitse oliekan van koper en een perforator

Paraplu ton
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten paraplu ton met messing banden. 43xØ30cm.

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen w.o; 2 koplampen van een oude auto/tractor. 1x oude pop (1952), staande petroleumlamp en diverse delen tin.

Doos divers
Resultaat: 10 EUR

Doos divers klein spul

Plantentafel
Resultaat: 10 EUR

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

2 Persjes
Resultaat: 10 EUR

2 Persjes

Piedestal
Resultaat: 10 EUR

Piedestal 1.07x0.33m. ca. 1950

Aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Blauw aardewerk. 3 borden beschadigd. sauciere en dekselschaaltje intact.

2 Aardewerken wandborden
Resultaat: 10 EUR

2 Aardewerken wandborden, Maastricht met stierenvechters decor

doos kookspulletjes
Resultaat: 9 EUR

Doos met diverse kookspulletjes

Gravure
Resultaat: 5 EUR

Lithografie Chapelle du St. Sepulcie, 30x20cm. Cond.: R

Doos diversen
Resultaat: 5 EUR

Divers glaswerk, aardewerk, speeldoosjes etc. Cond.: G