Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Set eierdopjes
Startprijs 40 EUR

6 Aardewerken eierdopjes op schotel met schillenschaaltje omstreeks 1920

2 dekselvaasjes
Startprijs 100 EUR

2 Aardewerken dekselvaasjes , onder glazuur beschildering

Imaribord achthoekig
Startprijs 70 EUR

Imaribord achthoekig

5 Chinese borden
Startprijs 600 EUR

5 Chinese borden, 18e eeuw, Chien Lung

Meissen bord
Startprijs 80 EUR

Meissen bord omstreeks 1900, met doorbroken rand, zwiebelmuster motief.

2 Imari kastvazen
Startprijs 180 EUR

2 Imari vierkante kastvazen, Japan eind 19e eeuw, 21x11x11cm

Porseleinen figuur
Startprijs 75 EUR

Porseleinen figuur Thuringen omstreeks 1910,H 20x Ø8cm.

Knijpfles
Geen vanafprijs

Knijpfles met tinnen montuur en mondgeblazen glas ca. 1900. Zeer fraai.

Platelen vaas
Startprijs 20 EUR

Platelen vaas,kleine beschadiging, H15cmx Ø15cm. omstreeks 1940

2 porseleinen figuren
Geen vanafprijs

2 porseleinen figuren(bisquit), ca. 1900, monogram E.G. (vermoed. Engels) 13x7x4cm en 12x7x4,5cm. Cond.: G

Bronzen olifanten
Geen vanafprijs

Bronzen olifanten

Plateel bloempot
Resultaat: 150 EUR

Plateel bloempot ,H 16cm,Ø26cm.

Parfum setje
Startprijs 40 EUR

Parfum setje, 3 delig groen glas

Meissen bord
Startprijs 100 EUR

Meissen bord, Ø27cm.motief rote rose omstreeks 1900

K.P.M. bord
Startprijs 70 EUR

K.P.M. bord,Ø26cm., omstreeks 1920

K.P.M. Bord
Startprijs 70 EUR

K.P.M. Bord, Ø26cm.,omstreeks 1920

Kerstbord
Startprijs 90 EUR

Porseleinen bord gemerkt Rosenthal, Weihnachten 1978, Ø 30cm.

Plateel lamp + aard. vaas
Geen vanafprijs

1x Plateel lamp (beschadigd) 91xØ22cm. 1x modern aardewerken vaas 52xØ21cm. Cond.: G

Kutani bord
Startprijs 80 EUR

Kutani bord,Japan omstreeks 1900, Ø 34cm

Aardewerken beeld C.R.
Geen vanafprijs

Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U

Keramisch kunstvoorwerp
Geen vanafprijs

Keramisch geglazuurd kunstvoorwerp 60-er jaren ongesig. Cond.: G

Kavel diversen
Geen vanafprijs

Kavel diversen w.o; 1x Servies (beschadigd), 1x Aziatisch koperen vaasje. Cond.: G, 1x Aardewerken vaas, Cond.: G, 1x keramiek figuur (beschadigd).

2 Kraanvogels
Startprijs 40 EUR

2 Antieke kraanvogels, hout en ivoor. 15x18,5x5cm. Cond.: G