Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule, Louis Seize stijl
Resultaat: 1.200 EUR

Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.

Art Deco klokkenstel
Resultaat: 80 EUR

Art Deco klokkenstel ca. 1920, messing klok (31x18x9,5cm.) met roodkoperen wijzerplaat, de 2 vazen (26,5x12x5,5cm.) zijn van messing. Cond.: G

Franse pendule Louis Seize stijl
Startprijs 450 EUR

Franse pendule Louis Seize stijl omstreeks 1880. Geaderd marmer ivoor-kleurig bezet met bronzen ornamenten.Uurwerk intakt.

Reiswekker met melodie
Startprijs 50 EUR

Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R

Friese staartklok met dubbele kap
Geen vanafprijs

Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G

Frans Reiswekkertje
Startprijs 250 EUR

Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1900
Startprijs 300 EUR

Franse pendule jugendstil omstreeks 1900,legering bronskleurig,met marmer in voetdeel. 45x32 cm.

Klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U

Friese staartklok
Resultaat: 600 EUR

Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G

Onyx marmeren glaspendule
Startprijs 850 EUR

Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.

Franse bouille klok ca. 1880
Startprijs 1.200 EUR

Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.

Frans Reiswekkertje 1890
Resultaat: 225 EUR

Frans Reiswekkertje met messing huis en facet geslepen glas, ca. 1890, loopt goed, incl. sleutels, 11x9x5,5cm. Cond.: G

Franse bronzen pendule
Startprijs 250 EUR

Franse bronzen pendule, rijkelijk gedocoreerde kast, omstreeks 1890. Goedlopend uurwerk. H.62xB.35 cm.

Art -Deco klok
Resultaat: 200 EUR

Franse Art -Deco klok met 3 ganzen van samak, klok van verschillende soorten marmer, wijzerplaat gesigneerd Chevauchee Clermont-Ferrand. Klok loopt goed, 27x46,5x11cm. Cond.: U

Engels staand horloge
Startprijs 600 EUR

Engels staand horloge ca. 1800. In eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat met 1-daags uurwerk.

Wortelnoten tafelklokje
Startprijs 240 EUR

Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.

Schilderijklok
Resultaat: 60 EUR

Schwarzwalder schilderijklok (rugwand mist), uurwerk niet getest, 54x26x20cm. Cond.: R

Klokje
Resultaat: 20 EUR

Klokje, jaarloper, messing met glas

Eiken tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten tafelklokje met maanstand en dubbele bel, ca. 1970 Engelse stijl van het merk WUBA, 30x12x15cm. Cond.: G

Franse klok, koeienoog
Resultaat: 75 EUR

Antieke klok (Koeienoog), Frankrijk 19e eeuw, uurwerk niet nagekeken, Cond.: M

Franse comtoise
Resultaat: 60 EUR

Franse comtoise van gedreven koper 20e eeuws, uurwerk niet nagekeken, 140x36x15cm. Cond.: G

Franse wandklok
Startprijs 50 EUR

Frans eikenhouten wandklok ca. 1920. Gemerkt: Dufa 36x36x14cm.

Pubklok
Resultaat: 40 EUR

Oude pubklok met beukenhouten kast, 30-er jaren, gemerkt Trademark Seikosha, 12xØ7cm. Cond.: G