Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Chesterfield voetenbank
Startprijs 120 EUR

Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U

Kussenkast 17e eeuw.
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72

Antiek teakhouten kistje
Startprijs 30 EUR

Antiek teakhouten kistje met messing banden en nagels afgezet, ca. 1900, slot en 1 handgreep ontbreken, 60x28x31cm.

Ingelegd bureau met opstand
Resultaat: 300 EUR

Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R

Grunder Bureau
Resultaat: 600 EUR

Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.

Piano
Resultaat: 100 EUR

Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U

Pianobankje
Resultaat: 80 EUR

Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U

Eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR

Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Dienbladenset
Startprijs 30 EUR

Zwarte butlertray met leer-look. Blad is geheel afneembaar 21e eeuws, cond G 77x70x53

Hollands kabinet ca. 1780
Startprijs 8.000 EUR

Hollands barok kabinet ca. 1780,eikenhout met wortelnoten opgelegd, dubbelgebogen en gebombeerd rustend op klauwpoten.

Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR

Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw,242x174x62

Klaptafeltje
Startprijs 70 EUR

Holland antiek kerfgesneden eiken klaptafeltje, 19e eeuw, 57xø54cm. Cond.: U

Plantentafel
Resultaat: 10 EUR

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

Gestoken naaitafeltje
Resultaat: 140 EUR

Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U

Commode Louis XV stijl
Startprijs 280 EUR

Commode Louis XV stijl,111x47x82cm.

Spiegel 074 A.G.
Startprijs 75 EUR

Ovaal gouden barokstijl spiegel met facet geslepen spiegel. Mooie bloemkroon en ornamenten 107x62cm.

bloemstandaard
Startprijs 60 EUR

Zilverkleurige bloemstandaard

Rond Engels bijzettafeltje
Startprijs 160 EUR

Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken ,op gedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.

Hanglamp Egypte groot
Startprijs 100 EUR

Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.

Hanglamp vierkant zwart
Startprijs 120 EUR

Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.

Piano Bechstein
Resultaat: 400 EUR

Piano zwart, C.Bechstein. 163x68x130cm.

Chesterfield rundlederen bank
Startprijs 925 EUR

Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U

Bureau desk
Startprijs 450 EUR

Massief mahoniehouten bureau, Engelse Sheraton stijl, bovenblad met groen leder ingelegd. 80x162x90cm.

Mahonie bloembak
Startprijs 25 EUR

Mahoniehouten gefineerde bloembak, ca. 1900, moet worden gerestaureerd, 75xø32cm. Cond.: M