Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kussenkast 17e eeuw.
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72

Jugendstil boekenkast
Resultaat: 1.000 EUR

Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.

Grunder Bureau
Resultaat: 600 EUR

Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.

Trappenkast, iepenhout
Resultaat: 575 EUR

Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.

Engelse eethoek
Resultaat: 500 EUR

Kapitale Engelse mahoniehouten Queen-Anne eethoek. Tafel is uittrekbaar tot 215cm. Inclusief 2 armleunstoelen en 4 normale stoelen, in nieuwstaat.

Lederen bank
Resultaat: 475 EUR

Mooie 2,5 persoons lederen bank, afgezet met messing knoppen. Bank verkeerd in nieuwstaat. NP is € 3.250,- 80x205x95cm.

Chaise Longue
Resultaat: 460 EUR

Massief notenhouten Chaise Longue Rokokko stijl, ca. 1870, nieuw gestoffeerd

Barometer ca. 1810
Resultaat: 420 EUR

Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.

Piano Bechstein
Resultaat: 400 EUR

Piano zwart, C.Bechstein. 163x68x130cm.

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U

Kist met zadeldak
Resultaat: 350 EUR

Eiken kist met zadeldak, 3 panelen, ca. 1780, Cond.: G

Mahoniehouten penantkastje
Resultaat: 350 EUR

Mahoniehouten penantkastje met gebogen voorkant en onder roldeurtjes, Hollands Biedermeier ca. 1860, 96x95x46cm.

Roodkoperen chocoladeketel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame roodkoperen chocoladeketel met geelkoperen kraan, ca. 1890. Werd vaak bij het schaatsen gebruikt, 38x40x50cm. Cond.: G

Hoekstoel
Resultaat: 340 EUR

Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.

Hoekstoel
Resultaat: 340 EUR

Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.

Rundlederen clubfauteuil
Resultaat: 325 EUR

Rundlederen clubfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 73x83x74cm. Cond.: U

Ingelegd bureau met opstand
Resultaat: 300 EUR

Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R

Art Deco stijl zetel
Resultaat: 300 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.

Art Deco stijl zetel
Resultaat: 300 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.

Bank
Resultaat: 300 EUR

Grote Louis -Philippe vlinderbank in mahoniehout, met gesneden kroon, ca. 1860. Met zeer goede stoffering (4 jaar geleden gedaan). 114x78x74cm. Cond.: G

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 275 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U

Wortelnoten dressoir
Resultaat: 275 EUR

Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.

Tapijt Lori 295x150cm.
Resultaat: 273 EUR

Tapijt Lori 295x150cm.

Mahonie kuifstoel
Resultaat: 250 EUR

Mahonie stoel met grote kuif, ca.1880. 68x75x133cm.