Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel met zilveren slot/hoekstukken
Startprijs 225 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot en hoekstukken

Boekensteun
Startprijs 40 EUR

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

24 delige messenset
Resultaat: 50 EUR

24 delige messenset

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke petroleumlamp van opalineglas ca. 1900 met handbeschilderde voorstelling van edele dame. Glazen lampeglas van latere leeftijd, 80xø16cm. Cond.: G

Grote messing ketel
Startprijs 150 EUR

Grote geelkoperen ketel op staande komfoor, rijkelijk bewerkt met gegoten ornamenten ,van latere datum ca. 1900. 122xø35cm. Cond.: G

2 Weegschalen
Resultaat: 22 EUR

1x Koperen visweegschaal (40x45cm.) met gewichtje. 1x Gietijzeren weegschaal (33x18cm.) met koperen bakje en 4 gewichtjes. Cond.: G

2 Kandelaars begin 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

2 Bronzen neo-gotische kandelaars op drie leeuwenpootjes. Begin 18e eeuws, 45cmxø17cm.

3 Speelgoedauto's
Resultaat: 15 EUR

3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G

11 Oude porseleinen pijpen
Resultaat: 170 EUR

11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U

Eiken lepelrekje
Geen vanafprijs

Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G

3 Duitse porseleinen pijpen
Resultaat: 90 EUR

3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U

Kloosterkan 18e eeuws
Resultaat: 60 EUR

Grote koperen kloosterkan 18e eeuws met ornamenten ,van latere datum, 65xø35cm.

2 Kaarsenstandaards
Resultaat: 35 EUR

2 Bronzen gegoten kaarsenstandaards, 20e eeuw, 38,5x14x14cm. Cond.: G

Koperenketel op staand komfoor
Resultaat: 40 EUR

Koperen ketel op staand komfoor met messing poten en ornamenten ca. 1900, 65x25cm. Cond.: G

2 Duitse porseleinen pijpen
Resultaat: 60 EUR

2 Duitse porseleinen pijpen, begin 20e eeuw, 55xØ8cm. en 60xØ9cm. Cond.: U

4 Delen diversen
Geen vanafprijs

2x Beukenhouten handschaaf (26x19x2,5cm.) ca. 1920. 1x Antiek bronzen strijkijzer (16,5x14x9,5cm.). 1x Koperen tabaksdoos met roodkoperen ornamenten (11x7x2,5cm.).

Dubbele houten koekplank
Resultaat: 35 EUR

Dubbelzijdige iepenhouten speculaasplank met afbeeldingen van een man en een vrouw, 19e eeuw, 36x12,5x2cm.

6 Diverse oude boekjes
Startprijs 40 EUR

6 Oude boekjes; 1x Exotische siervogels, 1x Jungle Book 1916, 1x Jardin De Plaisir 1605, 1x nagedachtenissenboekje met gedichten ca. 1880, 1x Leven en lotgevallen van David Copperfield 2e druk, 1x Hau...

Bijbelstandaard + 2 bijbels
Resultaat: 100 EUR

Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U

Hollandse bijbel met zilveren slot
Startprijs 125 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot.. Goud op snee

Hollandse statenbijbel
Startprijs 450 EUR

Hollandse statenbijbel van Nicolaas Haas Amsterdam, anno 1748, 22x26,5x11,5cm.