Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Aardewerken fruitservies
Startprijs 50 EUR

Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G

Dekselvaas
Startprijs 50 EUR

Een Fam Verte Chinees porseleinen dekselvaas 40 cm (schade)

Theepot, krantafdruk.
Startprijs 40 EUR

Bijzondere aardewerken theepot in de vorm van een verfrommelde krant, ontwerper J. Mihalik, Mahler Art 4 By ERGO, ca. 1970, 27,5x16x10cm.

Vaas
Resultaat: 45 EUR

Een blauw chinees porseleinen vaas, 27 cm (schade)

8 Stuks porselein
Startprijs 60 EUR

Kavel divers porselein o.a; 2 trekpotjes, 5 bordjes, beeldje van een kind, dekselpotje, theebusje etc.

Schotel
Geen vanafprijs

Een blauw aardewerk schotel, Makkum 22 cm. Rond 1970

Aardewerken schaal
Startprijs 10 EUR

Aardewerken schaal met schepen afgebeeld, 30x24x4cm. Cond.: U

Villeroy en Boch dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Villeroy en Boch blauwe dekselvaas met landschapsdecor, 70-er jaren deksel met zittende hond, 34x15cm. Cond.: G

Kapitale dekselvaas
Startprijs 150 EUR

Kapitale dekselvaas China eind 20e eeuw, blauw-wit gedecoreerd met draken en fhoo honden. H 90cm. Ø45 cm.

Opaline vaas
Geen vanafprijs

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

Porseleinen koffieset
Startprijs 25 EUR

Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.:...

Asbak + fruitschaal
Startprijs 30 EUR

1x Kristallen fruitschaal met bloemen bewerkt 10,5xø20cm. 1x Kristallen asbak met verschillende slijptechnieken bewerkt 5,5xø14cm. Beide gaaf, eind 20e eeuw.

Set oranje vazen
Startprijs 90 EUR

Oranjekleurige vazenset van kunstglas, nieuw. Div. afm.

12 glazen + tafelbel
Resultaat: 35 EUR

6 Kristallen whiskeyglazen (10xø8cm.) met mooi slijpdecor, 6 kristallen borrelglaasjes (8xø4cm.) en een kristallen tafelbel (13,5xø6cm.)

Set groene vazen
Startprijs 90 EUR

Groenkleurige vazenset van kunstglas, nieuw. Div. afm.

2 Vazen
Startprijs 40 EUR

2 Kristallen vazen met mooie slijptechnieken (o.a; Amandel en ruit slijptechniek). 24xø12cm. en 28,5xø10cm. Cond.: G

6 Glaasjes en bonbonniere
Geen vanafprijs

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

Dekselpot + mandje
Startprijs 40 EUR

1x Kristallen mandje met mooi geslepen decor, gaaf, 15,5x18,5,12cm. 1x Kristallen dekselpot 18xø13cm. Eind 20e eeuw.

3 Chinese loddereinflacons
Startprijs 60 EUR

3 Chinese loddereinflacons van persglas. handbeschilderd met figurendecor (2x) en bloemendecor (1x), 20e eeuw, ca. 9cm.

2x Tulpenvaas wit
Startprijs 20 EUR

2 Glazen tulpenvazen wit met zwart, nieuw. 10x30cm.

Wijnglas 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR

Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.

7 blauwe schoteltjes
Resultaat: 40 EUR

7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.

2 chinese borden
Resultaat: 140 EUR

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Resultaat: 50 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.