Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Boeddha
Resultaat: 1.100 EUR

Boeddha, brons, 20x17 cm.,eind 20 e eeuw.

Bord ca. 1880
Resultaat: 700 EUR

Bord met monogram:C M H R omstreeks 1880 na Weens voorbeeld van 1780 beschilderd. ø24cm.

Ovaal tablet, Chien Lung
Resultaat: 300 EUR

Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.

6 Kop en schotels
Resultaat: 300 EUR

6 Chinese kop en schotels met draken gedecoreerd, Imari 18e eeuws. 6 Schotels gaaf 3xø13cm. 3 Koppen (4xø8,5cm.) gaaf, 1x gelijmd, 2x haarscheurtje.

6 Chinees blauwe bordjes
Resultaat: 300 EUR

6 Chinese diepe bordjes ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met decor van stilleven. 4xø16,5cm.

3 Porseleinen borden
Resultaat: 250 EUR

3 Chinese blauw porseleinen borden, Chien Lung 18e eeuw, 2,5xø23cm.

2 Jade figuren
Resultaat: 240 EUR

2 Jade figuren in drakenvorm. Uit een stuk geslagen, zeer fijne beeldhoudkunst.

6 Kop en schotels
Resultaat: 220 EUR

6 Chinese kop en schotels, 18e eeuw Chien Lung, met figuren gedecoreerd. Schotels gaaf ø11,5cm. Kopjes 4xø7cm. (3 met minimale beschadiging)

3 Chinese schaaltjes
Resultaat: 200 EUR

3 Chinese ovale schaaltjes (19x14cm.), ca. 1800 Chien Lung, blauw/wit met landschapsdecor.

6 Kop en schotels
Resultaat: 180 EUR

6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, allen gaaf

Chinese vierkante siervaas
Resultaat: 180 EUR

Chinese vierkante porseleinen siervaas, ca. 1900 met randschade 30x12x12cm.

Carrousel messing vernikkeld
Resultaat: 150 EUR

Duitse carrousel messing vernikkeld. Speeldoos defect, niet gecontroleerd. H: 36cm. Ø17cm.

5 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 150 EUR

5 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws, ø23,5cm.

Plateel bloempot
Resultaat: 150 EUR

Plateel bloempot ,H 16cm,Ø26cm.

2 chinese borden
Resultaat: 140 EUR

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Resultaat: 140 EUR

Blauw Chinees bord met landschapsdecor, Chien Lung 18e eeuw, 3,5xø28,5cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Resultaat: 140 EUR

Chinees trekpotje met takken en bloemen beschilderd, 18e eeuw, tuit en deksel met chip. H.: 12cm.

6 Kop en schotels
Resultaat: 130 EUR

6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.

Imari flacon met stop
Resultaat: 130 EUR

Imari flacon met stop, Japan ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden, 10x7,5x11,5cm. Cond.: U

3 Borden Fam. Rose
Resultaat: 125 EUR

3 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, 1 minimale chip, 1 haarscheurtje ø23cm.

Imari dekselpotje
Resultaat: 120 EUR

Imari dekselpotje/theebusje, ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden en 2 scheepjes aan de rand van de pot, 10x7,5x12,5cm. Cond.: G

6 Chinese kop en schotels
Resultaat: 120 EUR

6 Chinese kop en schotels, blauw/wit met landschapsdecor, 18e eeuw, Chien Lung, ø11,5cm. Schotels zijn gaaf, diverse kopjes met chip 4,5xø7cm.

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 110 EUR

2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.

Romeinse oliekruik + mal
Resultaat: 110 EUR

Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse