Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Miralles.
Resultaat: 2.500 EUR

Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U

Schuring
Resultaat: 2.250 EUR

Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U

J.J.H.v.Leeuwen terras
Resultaat: 900 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, terrasgezicht van Middelburg, 100x80cm. Cond.: U

Corneille sculpture
Resultaat: 850 EUR

Gesigneerd Corneille, houten beschilderde sculptuur, olieverf op hout, 86x50x12cm. Cond.: U

Willem Witjens, winterlandschap
Resultaat: 600 EUR

Willem Witjens (1884 - 1962), olieverf op linnen, winterlandschap, 40x50cm. Cond.: G

v.Vlijmen
Resultaat: 550 EUR

Bernard van Vlijmen (geb. Den Haag 1895), olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen, 50x60cm. Cond.: U

Icoon
Resultaat: 520 EUR

Meervelden icoon, Russisch 2e helft 19e eeuw. vlnr: Kazansnaja, Verrijzenis, Nicolaas, 6 Heiligen, Joris en de draak, Parasneva, Apostel.31 x 27 cm.

F.v.Kregten
Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G

J.J.H.v.Leeuwen strand
Resultaat: 500 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U

J.Jans
Resultaat: 500 EUR

Jan Jans (1893 - 1963 Almelo), olieverf op linnen, landschap met werkende boer, 30x40cm. Cond.: U

S. Coleman
Resultaat: 500 EUR

S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U

Schilderij, bloemenpracht
Resultaat: 320 EUR

Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U

Paneel, jager
Resultaat: 270 EUR

Gesigneerd PereHi?, olieverf op linnen, Italiaanse school, 41x58cm. Cond.: R

Stevens, landschap met bloeiende bomen
Resultaat: 250 EUR

Stevens, olieverf op paneel, landschap met bloeiende bomen, 50x70cm. Cond.: U

F. Baaijens
Resultaat: 225 EUR

Frans Baaijens (Enschede 1896), olieverf op linnen, de dinkel, 50x70cm. Cond.: U

Daniels
Resultaat: 225 EUR

Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U

Schilderij, Jezus
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd F. Lauwers 1934, olieverf op linnen, voorstelling van Jezus, 37x51cm. Cond.: G

Wassily Kandinsky
Resultaat: 225 EUR

Wassily Kandinsky,kleurenhoutsnede, "Orientalisches"Literatuur:Roethel Nr.106, 12x19cm.

Alberto Giacometti
Resultaat: 220 EUR

Alberto Giacometti (1901-1966)Litho uit mei 1961, herkomst: Galerie Maeght,Paris.

Hollandse school, bloemstilleven
Resultaat: 220 EUR

J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.

Henk ten Cate
Resultaat: 200 EUR

Henk ten Cate (1867 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molens 18x24cm. Cond.: U

Bloemenschilderij
Resultaat: 180 EUR

Ongesig. olieverf op linnen, groot bloemstilleven 90x120cm. Cond.: U

S. Naarden
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U

Stilleven
Resultaat: 165 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U