Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3-delig zilveren servies
Resultaat: 750 EUR

Antiek 3-delig Engels servies 1098gr in Queen-Anne stijl van zilverfabriek Walker & Hall. Puntgaaf. ca 18cm hoog.

Zilveren jardiniere
Resultaat: 400 EUR

Zilveren jardiniere Hollands 833/00 op 4 kogelvoetjes. 21,5x14,5cm. 220gr.

Hengselmandje
Resultaat: 330 EUR

Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.

2 Zilveren strooiers man/vrouw
Resultaat: 260 EUR

2 Zilveren strooiers man/vrouw 835/000, mooie gave tafelset, H:9cm. 168gr.

8 Lepels en 8 vorken zilver
Resultaat: 220 EUR

8 Zilveren couverts 835/000, Hollands antiek, ca. 1888, 1035 gr.

Zilveren briefopener
Resultaat: 180 EUR

Mooie zware zilveren briefopener 925/000, zeer mooi gegraveerd en het handvat eindigt in een kop van een papegaai, 211gr. 28.5 x 5cm.

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje
Resultaat: 175 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 835/000, makerskeur is niet goed leesbaar, H:3,3cm. 20gr.

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 175 EUR

Franse zilveren mosterdpot staand op 4 gebogen pootjes 835/000, met mooie afbeeldingen van engelen, 10.5x8.5x6.5 cm.

Zilveren mosterdpothoudertje
Resultaat: 160 EUR

Mooi antiek zilveren mosterdpothoudertje met leuke afbeeldingen van een moeder met spelende kinderen. Met blauwe glazen binnenbak, H 10x6.5x4.5 cm. Cond.: G

Zilveren Loddereindoosje
Resultaat: 150 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje 30gr, ca 4,5hx4x3cm

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 135 EUR

Antiek Hollandse zilveren natfruitschep 45gr, mooi gegraveerd en uitgezaagd. ca16x7cm

Zilveren beker, verguld
Resultaat: 120 EUR

Antiek zilveren beker met prachtige bewerkte voet, 835/000, 19e eeuws, 177gr. ø8 x 16cm.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø

Pepermuntdoosje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm

Zilveren slagroomkom
Resultaat: 100 EUR

Zilveren slagroomkom,160gr.

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnfleshouder 925/000 rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes met glazen blauw binnenbakje, ø12.5, H 4.5 cm.

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.

Zilveren zoutbakje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands zilveren zoutbakje 59gr ca 6.5hx6.0ø

2 Zilveren fazanten
Resultaat: 80 EUR

2 Grote Hollandse zilveren fazanten 835/000, ca. 1984 puntgaaf, voor de echte verzamelaar, 81 gr. 15x7cm.

12 Mesjes en 12 vorkjes
Resultaat: 80 EUR

12 Vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft

Kristallen kaasstolp met zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen kaasstolp Hollands met grote zilveren dop. Onder- schaal met randschade.

Zilveren zoutbakje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 56gr.

Zilveren zoutbakje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 52gr.