Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1211 Resultaten
Kavel: 1001

Schilderij, Jakoby

Resultaat: 30.000 EUR

Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G


Kavel: 1007

Schilderij, Jakoby

Resultaat: 24.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G


Kavel: 1019

Schilderij, Jakoby

Resultaat: 22.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G


Kavel: 6006

Grote pot China, ca. 1900

Resultaat: 16.000 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm


Kavel: 377

Bloedkoraal collier

Resultaat: 6.500 EUR

Uniek snoer met bloedkoralen aan GG 585/000 sluiting. Collier met mooie bloedkoralen, verlopend in grootte, 10x12-12-16 mm, bevestigd aan een fijne ovale GG sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm ca 1...


Kavel: 6319

Chinese vaas, wit glazuur

Resultaat: 4.600 EUR

oude antieke Chinees porseleinen vaas gesigneerd, met wit glazuur, Kang Xy gemerkt. Cond:G 21x9cm.


Kavel: 6002

VOC kop & schotel 1728

Resultaat: 4.400 EUR

Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...


Kavel: 4517

Perzisch tapijt

Resultaat: 4.000 EUR

Zeer groot apart antiek Perzisch handgeknoopt tapijt (versleten en beschadigd) 340x450 Cond: Matig\Slecht


Kavel: 6175

Fam Verte vaas

Resultaat: 2.600 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G


Kavel: 1017

F. Carlebur

Resultaat: 2.250 EUR

Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G


Kavel: 1196

Gesig. I. Choultse

Resultaat: 2.000 EUR

Gesigneerd: I. Choultse, bospad in de sneeuw, olieverf op linnen.Cond:G 63x52cm


Kavel: 3506

Pors. pendulestel

Resultaat: 2.000 EUR

Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam geb...


Kavel: 6292

Fam Verte vaas, ca. 1900

Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom meerkleurige figurendecor, omstreeks 1900.Cond:G 22,5x20 cm


Kavel: 6328

Fam Rose vaas, ca. 1900

Resultaat: 1.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G


Kavel: 1004

Schilderij, dame

Resultaat: 1.350 EUR

John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G


Kavel: 456

Volendams slot, collier

Resultaat: 1.200 EUR

Collier van carneool met antiek GG 585/000 Volendams slot. Collier met 3 rijen carneoolkralen, gefaceteerd, ø 12 mm, bevestigd aan een unieke grote GG antieke sluiting, Volendams, versierd met knoppen...


Kavel: 1039

Aquarel, Edhard Koning

Resultaat: 1.200 EUR

Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G


Kavel: 4014

Beschilderde kast, 2-deurs

Resultaat: 1.200 EUR

Originele Zuid Duitse beschilderde empire kast anno 1824 met goede originele beschildering van decors met vazen en flora. Geheel in goede originele staat met slot en sleutel 185x121x50cm.


Kavel: 6023

Chinees jade tempel

Resultaat: 1.200 EUR

Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G


Kavel: 1000

Schilderij, Jurres

Resultaat: 1.100 EUR

Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm


Kavel: 4007

Snijwerk kast

Resultaat: 1.100 EUR

Italiaanse Renaissance kast (3-delig) met rijk snijwerk o.a: apen, herten, cherubijnen, leeuwenkoppen, ranken etc. Deels opgebouwd uit panelen (17e eeuw), gemaakt in de 19e eeuw. Minimale beschadiging...


Kavel: 3000

Tete Jumeau

Resultaat: 1.050 EUR

Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...


Kavel: 5000

Bronzen vrouw met ivoor

Resultaat: 1.050 EUR

Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G


Kavel: 5001

Terracotta beeld, Goldschneider

Resultaat: 1.050 EUR

Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G