24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Zaans klokje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.

2 Kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G

Kom, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R

Meissen 5x
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen figuur
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M

Citizen horloge
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse munten voor de uitzoeker.

3 Bankbiljetten NL
Resultaat: 10 EUR

Drie Nederlandse bankbiljetten (25G, 5G en 2,5G) Cond.: ZFR

22 Diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 22 Nederlandse munten vanaf 1897 tot 1980, Cond.: ZFR-FR

Delfts kaststel
Resultaat: 10 EUR

Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.

2 Vaasjes satsuma
Resultaat: 10 EUR