Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, Jakoby 1001
Schilderij, Jakoby

Resultaat:

30.000 EUR

Verkocht
Schilderij, Jakoby 1007
Schilderij, Jakoby

Resultaat:

24.000 EUR

Verkocht
Schilderij, Jakoby 1019
Schilderij, Jakoby

Resultaat:

22.000 EUR

Verkocht
Grote pot China, ca. 1900 6006
Grote pot China, ca. 1900

Resultaat:

16.000 EUR

Verkocht
Bloedkoraal collier 377
Bloedkoraal collier

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, wit glazuur 6319
Chinese vaas, wit glazuur

Resultaat:

4.600 EUR

Verkocht
VOC kop & schotel 1728 6002
VOC kop & schotel 1728

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4517
Perzisch tapijt

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Fam Verte vaas 6175
Fam Verte vaas

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
F. Carlebur 1017
F. Carlebur

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Gesig. I. Choultse 1196
Gesig. I. Choultse

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Pors. pendulestel 3506
Pors. pendulestel

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Fam Verte vaas, ca. 1900 6292
Fam Verte vaas, ca. 1900

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Fam Rose vaas, ca. 1900 6328
Fam Rose vaas, ca. 1900

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Schilderij, dame 1004
Schilderij, dame

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Volendams slot, collier 456
Volendams slot, collier

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Aquarel, Edhard Koning 1039
Aquarel, Edhard Koning

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Beschilderde kast, 2-deurs 4014
Beschilderde kast, 2-deurs

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinees jade tempel 6023
Chinees jade tempel

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Schilderij, Jurres 1000
Schilderij, Jurres

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Snijwerk kast 4007
Snijwerk kast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Tete Jumeau 3000
Tete Jumeau

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Bronzen vrouw met ivoor 5000
Bronzen vrouw met ivoor

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Terracotta beeld, Goldschneider 5001
Terracotta beeld, Goldschneider

Resultaat:

1.050 EUR