Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Wierookbrander 1
Wierookbrander
Startprijs 750 EUR
Gouden armband 2
Gouden armband
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Zilveren servies 3
Zilveren servies

Resultaat:

720 EUR

Set GG met panter 4
Set GG met panter
Startprijs 2.900 EUR
Streek oorhangers 5
Streek oorhangers
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Ring GG briljant saffier 6
Ring GG briljant saffier

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Slavenband GG blauw saffier 7
Slavenband GG blauw saffier

Resultaat:

800 EUR

Strikbroche, 16 brilj. 8
Strikbroche, 16 brilj.
Startprijs 900 EUR
Horlogeketting RG Amethist 9
Horlogeketting RG Amethist
Startprijs 1.000 EUR
Creolen GG Quinn 10
Creolen GG Quinn
Startprijs 400 EUR
Armband GG parel briljant 11
Armband GG parel briljant
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Bloedkoraal collier 12
Bloedkoraal collier

Resultaat:

400 EUR

Broche, 19e eeuw 13
Broche, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Engelse naaidoos 14
Engelse naaidoos

Resultaat:

600 EUR

Zilveren dekselschaal 15
Zilveren dekselschaal
Startprijs 650 EUR
Verkocht
3-Delige set zilver 16
3-Delige set zilver

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren visschep 17
Zilveren visschep

Resultaat:

220 EUR

Melkglazen bonbonschaaltje 18
Melkglazen bonbonschaaltje
Startprijs 45 EUR
3-Armige kandelaar 19
3-Armige kandelaar
Startprijs 150 EUR
Zilveren fruit-dienschaal 20
Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Zilveren koektrommel, rond 21
Zilveren koektrommel, rond

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel 22
Zilveren koektrommel

Resultaat:

750 EUR

Kaasstolp 23
Kaasstolp
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Bestekcassette 24
Bestekcassette

Resultaat:

700 EUR