Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Ansichtkaarten, Hengelo
Resultaat: 100 EUR

Album met oude ansichtkaarten 20e eeuw, hoofdzakelijk Hengelo, 3x23x27 Cond:G

Ansichtkaarten NL
Resultaat: 40 EUR

Lot van diverse oude ansichtkaarten Nederland, 20e eeuw 13x23x17 Cond:G

8 Albums Atelier Edition
Startprijs 75 EUR

Acht delen philatelie Duitse atelier edition 2001 t/m 2008 met diverse Duitse postzegels met thema's en bijzondere gelimiteerde stempels 32x29x8cm. (per boek) Cond.: G

Album ansichtkaarten
Resultaat: 170 EUR

Jugendstil anischtkaarten-album vol met ansichtkaarten ca. 1900 uit o.a: Twente, Ootmarsum, Duitsland, Engeland. Interessant origineel album 38x23x5cm. Cond.: G

Koffer met 17 boekjes over kaarten
Startprijs 50 EUR

Koffer met 17 boekjes over oude ansichten 20e eeuw, hoofdzakelijk Holland 10x34x27cm. Cond.: R-G

Doos ansichtkaarten, Nederland
Startprijs 50 EUR

Lot met diverse oude ansichtkaarten Holland 20e eeuw. 12x20x32 Cond:G

Boek ansichtkaarten
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil briefkaartenalbum ca. 1900 met vooroorlogse ansichtkaarten (hoofdzakelijk Hollands en Duits) 27,5x20x2cm. Cond.: G

Album ansichtkaarten, fantasie
Startprijs 25 EUR

Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G

Doos ansichtkaarten, buitenland
Startprijs 20 EUR

Lot van diverse oude ansichtkaarten, buitenland 20e eeuw. Cond:G

Tas 6 albums + losse vellen
Startprijs 50 EUR

Kavel van 6 postzegelalbums DDR en losse bladen DDR (gestempeld en ongestempeld), leuk kavel 25-33cm. Cond.: G

Doos vellen + 2 ringalbums
Resultaat: 50 EUR

Doos met losse vellen met diverse postzegels o.a: Rusland, Duitsland (veel Duitsland), en 2 ringboeken. Gestempeld en ongestempeld 28-34cm. Cond.: G

Doos postzegels
Startprijs 40 EUR

Interessant kavel diverse postzegels (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G

Kavel met 8 boeken
Resultaat: 40 EUR

Acht postzegelalbums met o.a: Australië, Nieuw Zeeland, Canada, USA, Hongarije, Indonesië etc. Gestempeld en ongestempeld 22-30cm. Cond.: G

29 pakketten telefoonkaarten
Startprijs 35 EUR

Kavel met 29 ingesealde pakketten met telefoonkaarten 90-er jaren Holland (heeft destijds veel geld gekost) 36x20x14cm. Cond.: G

Bak ansichtkaarten
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel diverse oude/antieke ansichtkaarten 35x26x12cm. Cond.: G

Davo album Suriname
Resultaat: 25 EUR

Davo album met postzegels Suriname, meerendeel postfris 1892-1975, 33x29x4,5cm. Cond.: G

Rode map automaatzegels
Startprijs 20 EUR

Rode map met diverse automaatzegels o.a: Australië, Brasil Ceska republika, Finland, Noorwegen, Hong Kong etc. 29x23x4cm. Cond.: G

2 Albums
Resultaat: 20 EUR

Twee postzegel-verzamelalbums: 1x Israël (hoofdzakelijk gestempeld) 31x23x2,5cm. en 1x Nederland (ongestempeld en gestempeld) 2x23x31cm., 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Doos zegels en poststukken
Startprijs 15 EUR

Doos boordevol zegels en poststukken, hoofdzakelijk Europa 11x19x32cm. Cond.: R-G

2 Albums, ca. 150 FDC's
Resultaat: 35 EUR

Twee albums met Hollandse eerste-dags enveloppen 60-er - 70-er jaren ca. 150 stuks 30x7x25cm. Cond.: G