Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Glazen kandelaren
Resultaat: 260 EUR

Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G

3 Delen Boheems glas
Resultaat: 240 EUR

Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G

Gebrandschilderd glas
Resultaat: 200 EUR

Gebrandschilderd glas-in-lood venster 19e eeuw met als voorstelling een biddende vrouw 34x28cm. Cond.: G

Kristallen vaas + schaal
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote oude Boheems kristallen geslepen vaas en schaal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 27-35cm.

Lampenvoet
Resultaat: 100 EUR

Jugendstil vaas ca. 1900 (lampenvoet), cassiskleurig met rondom landschapdecor, tweekleurig opengewerkt (minimale chips bovenrand) 18,5cm. Cond.: R-G

5 Delen kunstglas
Resultaat: 95 EUR

Vijf delen oud kunstglas 20e eeuw: 1x grote vaas Nancy met floraal decor, 1x groene glazen vaas met 3 ribben (chip af), 1x Gallé stijl vaasje met floraal decor, 1x Art Deco stijl bolvaasje en 1x gesig...

2x Gembercoupe
Resultaat: 80 EUR

Twee kristallen gembercoupes met deksel 19e eeuw: 1x waaierkristal (minimale chips) en 1x grote geslepen coupe in zware uitvoering (minimale chips) 26-39cm. Cond.: R-G

8 Kristallen roemers
Resultaat: 80 EUR

Kavel met 8 oude kristallen Roemer glazen ca. 1930 met dezelfde slijpsels 21cm. Cond.: G

Bowlpot + 5 glazen
Resultaat: 70 EUR

Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G

Swarovski hond
Resultaat: 65 EUR

Swarovski hond gemaakt in helder kristal met grote facetten, zilverkleurige halsband met kristalsteentje 11,5x13x5cm. inclusief display met spiegel Cond.: G

Jugendstil glazen vaas
Resultaat: 65 EUR

Jugendstil glazen vaas ca. 1900 in compositie metalen houder (bovenrand chip) 22cm. Cond.: R

2 Karaffen
Resultaat: 61 EUR

Twee waaierkristallen karaffen ca. 1900 in goede staat 30-31cm.

Kristallen bowlset
Resultaat: 60 EUR

Oude facetgeslepen kristallen bowlset (13-delig), bowlpot met 12 glazen in goede staat

5 Delen glas
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen mondgeblazen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x gesigneerde blauwgroene bolvaas, gesigneerd Melina, 1x Jugendstil stijl bolvaas, onduidelijk gesigneerd, 1x roodblauwe vaas ca. 1920, 1x hoge groen...

Rode Boheemse vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote zware oude rode kristallen overlay geslepen Boheemse vaas 20e eeuw in goede staat 26xø15cm.

2 Jaarstukken met schade
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Swarovski met schade: 1x jaarstuk 1997, draak met bol. Manen en staart zijn gematteerd 13x9cm. (1 hoorn mist (afgebroken) en 1 van de vier manen mist (afgebroken). 1x jaarstuk Pegasus 1998 ...

3 Delen glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x Gallé stijl vaas met floraal decor, 1x Boheems kristallen vaas, robijnrood, gegraveerd en met floraal decor, 1x vaas ca. 1920 met decor van goud en bloemen 16-28cm...

5 Delen Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Vij delen Swarovski kristal: 1x harp (uitgave 1992) behorend bij het thema "Kristalmelodie" 10,2cm., 1x tafelbel met gematteerde bloemen ca. 11cm., 1x kristallen figuur met golfen, 1x roze gekleurde k...

Azijnstel
Resultaat: 50 EUR

Waaierkristallen olie- en azijnstel ca. 1900 in goede staat 23x21x9cm.

2 Art Deco schalen
Resultaat: 45 EUR

Twee Art Deco glazen schalen ca. 1930 met bruin gemarmerd effect: 1x grote schaal met los voetstuk (voetstuk heeft chips) ø34cm. en 1x bonbonschaal ø17cm. Cond.: R-G

9 Roemers
Resultaat: 45 EUR

Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G

Glas in lood venster
Resultaat: 45 EUR

Groot cassis-kleurig glas-in-lood venster 19e-20e eeuw (1 ruitglazen venster is gebroken) 80x50cm.

2 Delen glas, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G

8 Wijnrode glazen
Resultaat: 40 EUR

Acht wijnrode glazen (4x kristal en 4x glas), 20e eeuw 16-22cm. Cond.: G