Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Beschilderde kast, 2-deurs
Resultaat: 1.200 EUR

Originele Zuid Duitse beschilderde empire kast anno 1824 met goede originele beschildering van decors met vazen en flora. Geheel in goede originele staat met slot en sleutel 185x121x50cm.

Snijwerk kast
Resultaat: 1.100 EUR

Italiaanse Renaissance kast (3-delig) met rijk snijwerk o.a: apen, herten, cherubijnen, leeuwenkoppen, ranken etc. Deels opgebouwd uit panelen (17e eeuw), gemaakt in de 19e eeuw. Minimale beschadiging...

Noten boekenkast
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Neo Renaissance Duitse boekenkast omstreeks 1930, met rondom snijwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, 4 lades in de voet, 2 dichte deuren, en 2 deuren met glas staande...

Barok commode
Resultaat: 950 EUR

Noord Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok commode, dubbelgebogen met origineel slot en beslag in goede originele staat 120x63x79

Noten bureau
Resultaat: 850 EUR

Grote Neo Renaissance Duitse schrijftafel omstreeks 1930, met rondom snijwerk en drie lades, staande op leeuwenpoten, in zeer goede originele staat(geen fineerschade) 80x180x84 Cond:ZG

.Kabinet
Resultaat: 800 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet ca. 1780 met bronzen beslag. Behoeft restauratie (fineerschades etc.) 235x183x60cm. Cond.: R

Kersen hoekkast
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier kersenfineer hoek-vitrinekast ca. 1820 met lade, 2-delig in goede originele staat (lichte fineerschade) 205x95x55cm.

Beschilderde barok kast
Resultaat: 700 EUR

Beschilderde Barokkast anno 1786, 1 deurs met handbeschilderde landschappen, figuren en spreuken (origineel) Cond:G 97x166x50

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 650 EUR

18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56

Notenhouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Hollands notenhouten fineer barok kabinet met bronzen beslag in redelijk tot goede staat 245x190x70cm.

Kloostertafel
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 86x75x284

Eiken kabinet
Resultaat: 575 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met bronzen beslag in goede originele staat 235x190x67cm.

Commode
Resultaat: 575 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse mahoniehouten Empire 4 laden commode, recentelijk proffessioneel gerestaureerd in uitstekende staat. 97x97x50 Cond.:G

Zuid Duitse beschilderde kast
Resultaat: 550 EUR

Grote zuid Duitse beschilderde kast met bladgoud in rococco stijl met prachtig binnenwerk 2 deuren en 6 lades, antiek slot, nagemaakt naar oud voorbeeld. Cond:G 165x191,5x80

Apothekerskast, 44 laden
Resultaat: 520 EUR

Grenenhouten apothekerskast ca. 1900 met 44 laden in goede staat. 124x150x40

Grunderzeit secretaire
Resultaat: 500 EUR

Duitse wortelnoten Grunderzeit schrijfsecretaire ca. 1880 met mooi ingelegd binnenleven met lades (lichte beschadigingen) 172x103x55cm. Cond.: G

114
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 338x82x74

Gothische kast met beeld
Resultaat: 450 EUR

Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G

Eiken tweedeurs kast
Resultaat: 400 EUR

Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G

Vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten 2-deurs vitrinekast ca. 1800-1820. Geheel staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en sloten. In goede originele staat (minimale fineerschade) 200x110x...

Commode
Resultaat: 375 EUR

Mooie grote Engelse mahoniehout gefineerde commode met getorste zuilen ca. 1850 in goede originele staat 124x117x54

Bank, snijwerk
Resultaat: 375 EUR

Zware 19e eeuwse Henry Deux handgestoken bank in goede staat, floraal snijwerk, en Augustus Rex monogram. Cond:G 180x150x63

Vitrine
Resultaat: 360 EUR

Oude vitrine 20e eeuw met bronzen beslag, mahonie met wortelnoten fineer (marquetterie en bandintarsia). Twee deuren en afgerond glas, geheel staand op hoge poten in zeer goede staat 180x110x40cm.

Preekstoel
Resultaat: 360 EUR

Grote Neogothische eikenhouten preekstoel ca. 1880 in goede staat (torentje afgebroken maar erbij) Cond.: G 79x65x181