Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Jurres
Resultaat: 1.100 EUR

Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 30.000 EUR

Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G

Schilderij, Cor Noltee
Startprijs 1.250 EUR

Gesigneerd Cor Noltee, winters stadsgezicht bij avond, met koets en vele figuren. Olieverf op linnen, 60x80. Cond: G

W. de Zwart, Katwijk
Startprijs 1.400 EUR

Willem de Zwart (1862 -1931) Strandjutters bij bomschuit, olieverf op paneel. 25x18cm Cond:G

Schilderij, dame
Resultaat: 1.350 EUR

John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G

Schilderij, Roosenboom
Resultaat: 950 EUR

Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G

Jan te Wierik, paneel
Startprijs 500 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 24.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Startprijs 7.000 EUR

Tweeluik Michael van den Besselaar ( 1954 - ), olieverf op linnen, "Action men" diverse tentoonstellingen o.a. Pulchri Studion 2004, USA, etc. 120x150cm. Cond.: G

H.P. Koekkoek
Startprijs 2.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G

Strandgezicht
Startprijs 700 EUR

Russisch Kyrillisch signatuur (20e eeuw), olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 50x28cm. Cond.: G

Schilderij, vrouwen in park
Startprijs 1.600 EUR

Raffaele Ragione (1851-1919) Italiaanse school, dames op terras en kinderwagen,olieverf op linnen. 32x20cm Cond:G

P.P. Schiedges
Startprijs 450 EUR

P.P. Schiedges (1860 - 1922 Den Haag), olieverf op linnen, paardenkar op landweg 48x33cm. Cond.: G

Schilderij, schapen
Startprijs 800 EUR

J.Haven, 19e eeuws, romantisch landschap met schaapsherder, schapen en dorp, olieverf op linnen 77x48cm Cond:G

Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

A.C. van Noort, groot
Resultaat: 700 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, J. Rijlaarsdam
Startprijs 900 EUR

Gesigneerd Rijlaarsdam, bloemenverkoopster bij lantaarn, olieverf op linnen, 60x80 cm.Cond:G

F. Carlebur
Resultaat: 2.250 EUR

Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G

Herman Brood
Startprijs 1.600 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 22.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G

C. Koppenol, strand
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd C. Koppenol, 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 40x55cm Cond:G

J.L.H. Bron, oogsttijd
Startprijs 450 EUR

Jean Louis Henri Bron ( 1884 - 1959), olieverf op linnen, landschap met landarbeiders 60x50cm. Cond.: G

Escher, houtsnede
Resultaat: 115 EUR

M.C.Escher 1898-1972. Zonnewijzer uit de serie Emblemata van M.C. Escher. Posthume druk v.h originele houtblok, genummerde oplage van 200. houtsnede op papier.

Ongesigneerd, 17e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G