Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tabaksdoos
Resultaat: 60 EUR

Messing tabaksdoos 18e eeuws met tekst: Maer liever bij een Jonkman Vier aan dees Revier vint ik plaaisier. 17x3x4 (naad los)

Kop & Schotels, Kang Xi
Resultaat: 550 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy kop en schotels(gemerkt) 17e en 18e eeuws, twee kop en schotels goed, twee kop en schotels met randschade, 1 kopje minimale chip +/- 5x10,3ø Cond:R/G

Schilderij, L. de Jong
Resultaat: 350 EUR

L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G

Lot goud
Resultaat: 300 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000 en 750/000 bestaande uit WG horloge met briljant, ringen, vingerhoed en broches. Totaal ca. 22 gr.

Bloedkoraal collier
Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengt...

Chin. miniatuur porselein
Resultaat: 110 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes, waaronder drie knobbelvaasjes met floraal decor, een Geisha vaasje en een vaasje met floraal decor (chip) 18e en 19e eeuws. 4,5-9cm Cond:R/G

Imari schotel
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G

2 Chinese schotels
Resultaat: 330 EUR

Twee zeldzame 17e 18e eeuwse Kang Xy borden met figuur en tuin decor. 21,6cmø Cond:G

Tabaksdoos
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen tabaksdoos met dorpsgezicht en haven in goede staat 5x14x3cm.

Opgezette dieren
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 5 geprepareerde dieren: 1x houtsnip, 2x uil, 1x valk, 1x zangvogel 10-51cm.

Van Noort, bollenveld
Resultaat: 410 EUR

Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G

Zilveren schaal
Resultaat: 80 EUR

Ovale ajourgezaagde Hollands zilveren soezenmand met florale vis- en kikkermotieven 835/000 Grootkeur ca. 280 gram 26x19cm, Behoeft reparatie bij een handgreep.

2 Ringen goud
Resultaat: 120 EUR

Twee ringen 750/000. Twee wat bolle ringen met strakke afgeslepen kanten, 3 mm en 4.5 mm. ca. 6.1 gr.

Zilveren wol houder
Resultaat: 250 EUR

Antieke bijzondere wolhouder, zilver, mooi uitgewerkt met filigrain, voorzien van armbeugel bevestigd met jaseron en voorzien van fraaie filigrain bewerking en monogram. 8x9x24cm. ca. 113 gr. De wolho...

Wedgwood borden + peper/zout stel
Resultaat: 180 EUR

Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G

4 Kang Xi schotels
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy schotels met Chinese vrouwen en kind decor, gemerkt 17e en 18e eeuw , 1 goed, 3 lichte randschade 10ø cm Cond:R/G

Kang Xi bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G

6x Kop & Schotel
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R

Ronde schaal, WMF
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse WMF glazen schaal (myra glas). +\- 1930, groen-geel met craquele effect. in goede staat, 9x25 cm,cond: G

4 Antieke glazen
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Resultaat: 80 EUR

Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G

2x Weens brons, ram en zwijn
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, een ram en een keiler(wildzwijn) koud beschilderd Cond:G 4cm

Louis Seize pendule
Resultaat: 760 EUR

Eerste periode Louis Seize pendule omstreeks 1780, zwart marmer met vuurverguld brons, in goede originele staat(wijzerplaat beschadigd bij sleutelgat, wijzers later) 25x10x44 cm Cond:R/G