Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 13.000 EUR

Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...

Secretaire
Startprijs 9.000 EUR

Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...

Grote porseleinen vaas
Startprijs 6.000 EUR

Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G

Polyfoon met onderkast
Resultaat: 5.500 EUR

Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...

Grote vaas
Startprijs 4.000 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e 19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G

Kast
Startprijs 4.000 EUR

Zeldzame renaissance schrijfkabinet ca. 1700, Zuid-Duits of Zwitsers. Binnenkant geheel met lades en een schrijfklep (klep heeft ook een ingelegd stuk lei om op te schrijven). Laden zijn bekleed met w...

Madonna met kind
Startprijs 3.900 EUR

Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R

Set GG met panter
Startprijs 2.750 EUR

Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 2.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figurendecor en ratten(minimale glazuurschade bovenrand) 47x23ø Cond:G

Russisch brons, paarden
Resultaat: 2.500 EUR

Grote Russische bronzen figuur door Hans Guradze met marmeren voet, voorstellend een paardengespan met drie paarden, en man en vrouw(mogelijk nagietsel) 20x48x20 Cond:G

Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm

Staande klok met mechaniek
Resultaat: 3.750 EUR

Engelse staande klok 18e eeuws met vadertje tijd mechaniek, seconden en dagaanduiding(London) prachtig lakwerk, klokkast met chinoisserie decor, mooie kwaliteit in goede originele staat 220cm

Ikoon, Kazanskaja
Startprijs 2.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Moeder Gods van Kazan met dubbele kovcek (rand), 18e eeuw. Russisch. 35,5x30,5x3cm.

Beeld, Villanis
Startprijs 2.200 EUR

Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G

Penselenvaas
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas Qing Dynasty (1644-1911) met rondom figuren op rots decor, 15x19,5 Cond:G

Yixing potje, krekel
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R

Kabinet
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten kabinet, Louis Quinse met koperbeslag en mooi snijwerk met guirlandes en strikken, in goede originele staat.230x160x60cm

Pendule
Startprijs 2.000 EUR

Monumentale 18e eeuwse Franse Louis Seize pendule met origineel uurwerk, 1e vergulding brons met grote figuren 18,5 cm (haarlijn in rechter zuil) groot achtdaags uurwerk met touwtjesslinger (onder afg...

Grunder klok
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...

Henry Schouten
Startprijs 2.000 EUR

Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G

Bloedkoralen
Startprijs 2.000 EUR

Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.

Rolex Oyster
Startprijs 1.900 EUR

Rolex oyster, herenhorloge, staal goud, perpetual date just, superlative chronometer, officially certified. Lengte 21 cm. In originele doos

2 Sitzendorf kandelaars
Startprijs 1.800 EUR

Twee zeer grote antieke Duits porseleinen kaarskandelaars met rozendecors en figuren (Gebr. Voigt Sitzendorf nach 1850). 1 Vinger mist, 1 kandelaar mist een blad en minimale beschadigingen bij bloemen...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.800 EUR

Grote antieke vuurvergulde pendule omstreeks 1820, in goede complete staat, met sterrenkijker, deiana, lyra en muziekboeken, 4 figurenvoorstellingen. geheel origineel met 8-daags uurwerk, halfuurslag ...