Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen Kantonees
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud/antiek Kantonees keramiek (gesigneerd): 2x vaas ca. 1900 (1x vaas met chip bovenrand), 1x gemberpot ca. 1900 - 1940 (chip deksel), 16-26cm.

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porselein Familie Roze vaas 1e helft 20e eeuw, gemerkt, met floraal decor 22x9øcm Cond:G

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Chinese miniatuurvazen, 19e eeuws, gemerkt met figuren in de natuur decor, in goede staat 11,5-12cm

2 Dekselpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Fayence dekselpotten met floraal en bamboe decor(gemerkt) 1deksel gelijmd. Cond:R-G

4 Imari borden
Startprijs 40 EUR

4 antieke Imari porseleinen borden. 1 set en 2 diverse, goud Imari en boeren Imari 22-25cm Cond:G

Chinese kom
Startprijs 130 EUR

Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R

2 Imari stijl vazen
Startprijs 25 EUR

Twee grote oude Imari stijl vazen met geschulpte bovenrand en goud en floraal decor, met landschappen en vogels, 2e helft 20e eeuw. 39x14cm Cond:G

6 Imari borden
Resultaat: 35 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of floraal decor en geschulpte omranding. 14-20,5cm Cond:G

6 Imari borden
Startprijs 35 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of florale decors en geschulpte omranding. 20-21cm Cond:G

6 Delen porselein
Resultaat: 25 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...

Petrus Regout set
Resultaat: 25 EUR

Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.

Staffordshire hondjes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire hondjes omstreeks 1900. 27cm Cond:G

Keramieken wandtegel
Resultaat: 115 EUR

Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.

Porseleinen pompoen
Startprijs 180 EUR

Oude Chinese porseleinen pompoen, 1e helft 20e eeuw, gemerkt, met theeglazuur 10x9øcm Cond:G

2 Knobbelvazen
Startprijs 180 EUR

Twee oude Chinese knobbelvazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 20x10ø cm

Divers porselein
Resultaat: 60 EUR

Lot porselein serviesgoed, Duitsland met sneeuwklokjes decor en gouddecor o.a Tehan en Gerold Bavaria. kiffiekan, comfort(chip) kinderservies, verstuivers, flacon, melk en suiker, schalen en dekselsch...

Kaststel Delfts blauw
Startprijs 30 EUR

Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G

Reclamestandaard
Startprijs 60 EUR

Grote antieke smeedijzeren staande reclame standaard, omstreeks 1890. 171x58x40cm Cond:G