Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden naaiset
Startprijs 950 EUR

Gouden naaiset, 585/000, 19e eeuws, in schildpadetui met fraaie bekleding. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje in schede, vingerhoed, rijgnaald, priem en 2 garenklosjes met o.a. florale motieven...

Set GG met panter
Startprijs 2.750 EUR

Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengt...

Rolex Oyster
Startprijs 1.900 EUR

Rolex oyster, herenhorloge, staal goud, perpetual date just, superlative chronometer, officially certified. Lengte 21 cm. In originele doos

Horlogeketting RG Amethist
Startprijs 900 EUR

Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca. 31.1 gr.

Slavenband GG briljant
Startprijs 1.750 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....

Ring GG saffier briljant
Startprijs 500 EUR

Ring GG, 750/000, met briljant en blauw saffier. Fantasie model met 2 GG blaadjes, 6 briljanten, totaal 0.36 crt, en 2 blauw saffieren in 4 poot-chatons gezet. ca. 3,5 gr. ø 54. Cond.: Nieuw

Collier GG
Startprijs 800 EUR

Collier, GG 585/000 met strakke schakel. Strak collier, breedte 5,2 mm, met langwerpige fantasieschakel. Aan het collier zit een zware karabijnsluiting. ca. 32,6 gr. Lengte 49 cm. Nieuw

Armband GG pantera
Startprijs 800 EUR

Armband GG 585/000, met pantera schakel. Brede schakelarmband, 18 mm, panteramodel met 11 rijen met kleine schakels. De armband is voorzien van een bakslot en heeft twee veiligheden. Lengte 21 cm. ca....

Armband GG stenen
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder fraaie armband GG 585/000 met veel edelstenen. Brede armband met 7 langwerpige schakels volledige bezet met diverse edelstenen in diverse slijpvormen, o.a. geel en blauw topaas, granaat, ame...

Ring, kristal camee
Startprijs 725 EUR

Unieke herenring GG 585/000 met camee geslepen kristal. Grote heren zegelring, Art Deco, met fraai geslepen camee in kristal. Grootte 18x21 mm, ca. 28.8 gr ø 63

Harthanger, kristal
Startprijs 325 EUR

Harthanger GG 585/000 met kristal en briljant. Grote harthanger met in het midden van kristal een geslepen hart met ribbelbewerking. In de GG rand om het kristal zitten16 briljanten. Grootte ø 28x24 m...

Zilveren trekpotje
Startprijs 150 EUR

Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G

Zilveren wol houder
Resultaat: 250 EUR

Antieke bijzondere wolhouder, zilver, mooi uitgewerkt met filigrain, voorzien van armbeugel bevestigd met jaseron en voorzien van fraaie filigrain bewerking en monogram. 8x9x24cm. ca. 113 gr. De wolho...

Kristallen theebus
Startprijs 100 EUR

Zeldzame kristallen theebus, ovaal geslepen, met gegraveerd ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren deksel, 835/000 met opgehoogde bovenkant. MT: T.P.A de Vilder en H. de ...

Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR

Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...

Twee zilveren kandelaars
Startprijs 250 EUR

Een set van twee zilveren tafelkandelaars,800/000, op vierkante voet met afgehoekte kanten en geporfileerde rand. De kandelaars hebben een achthoekige pilaar met uitlopende stukken. 10x10x20cm. Cond.:...

Zilveren theepot
Startprijs 1.100 EUR

Met drijfwerk versierde zilveren theepot op voetstuk met vier pootjes, de schenktuit is volgens Fries model 835/000. ca. 640gram buikmaat 14cm, in uitstekende staat. Cond:U

Zilveren kluwenbakje
Resultaat: 165 EUR

Antiek Empire kluwenbakje, zilver 835/000, ajourgezaagd schuitvormig voorzien van omgeslagen rand met parel. Op ovale voet met hengsel voorzien van parelrand. MT: J.van Wijk, Amsterdam, jl: N 1822 ca....

Beschuitbus, zilv. dop
Startprijs 80 EUR

Prachtige kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren greep. Kristallen beschuitbus met gematteerde bewerking van druivenranken. De deksel is voorzien van zilveren handgreep met parelrand. Kle...

Kristallen eierset
Resultaat: 190 EUR

Kristallen eierset met zoutvaatje op zilveren voetjes, geplaats op zwart basement, rustend op drie ivoren bolpootjes 835/000 Eind 1800. vermoedelijk Johannes Frederik Rijkhof, Amsterdam. ø 17cm hoogte...

ZIlv. doos
Startprijs 1.400 EUR

Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...

Zilveren veegblik en borstel
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...

Zilveren servies, Empire stijl
Startprijs 650 EUR

Zeer fraai koffie-servies, zilver 925/000, Empire stijl, 4 delig met houten handvaten. Bestaande uit twee grote kannen, een melkkan en een suikerpot met florale details aan de tuit, de handvaten en op...

Zilveren duimring
Startprijs 120 EUR

Zeldzame 18e eeuwse zilveren duimring, onderrand versierd met rennende honden. ( zie ook Nederlands klein zilver afb. 407/5 blz 142) ca. 7 gr.

Ring
Resultaat: 950 EUR

Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....

Armband WG briljant
Startprijs 60 EUR

Fijne armband WG 585/000 met briljant. Fijne schakelarmband met in het midden een rondje, 11 mm, versierd met een kleine diamantje 8/8. Voorzien van veeroog. Lengte 18 cm ca. 2.2 gr.

Ring WG toermalijn briljant
Startprijs 700 EUR

Sierlijke ring WG 750/000, met een Toermalijn en Briljant. Brede strakke elegante ring met peervormige roze Toermalijn. In het brede WG deel zitten in een markiesvorm diverse briljanten gezet. Totaal ...

Creolen WG briljant
Startprijs 220 EUR

Strakke creolen WG 585/000 met briljant. Fraaie strakke hoogglans gepolijste klapcreolen, grootte 4.5x17.5 mm met in het midden een briljant, 0.06 crt. W/SI. Als het ware tussen de creool geklemd. Voo...

Collier WG briljant
Startprijs 260 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...

Ring WG briljant
Startprijs 200 EUR

Strakke WG 585/000 ring met briljanten. Strakke WG ring met opengespleten bovenzijde met daarin 6 briljanten, totaal ca 0.18 crt W-SI ø 55 ca. 4.45 gr.

Collier, diamant
Startprijs 870 EUR

Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.

Hanger WG Tahitieparel briljant
Startprijs 700 EUR

Elegante hanger, WG, 750/000, met Tahitieparel en briljant. Hanger met in het midden een Tahitieparel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 WG stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse kleine diama...

Creolen WG briljant
Startprijs 180 EUR

Sierlijke creolen WG 585/000 met briljant. Fijne bolle klapcreolen, 14x5 mm, gematteerd, met 3 briljanten in een rij. De achterzijde van de creolen zijn opengewerkt met hartjes. Totaal ca. 0.12 crt W/...

Collier WG briljant
Startprijs 170 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn gourmetcollier met een grote spiegelchatonhanger met een briljant 0.20 crt W/VSI. Grootte hanger 1.3x0.8 cm. Lengte collier 42 cm. ca. 3.0 gr.

Armband WG
Resultaat: 45 EUR

Fijne Armband WG 585/000. Fijne armband met langwerpige peervormige schakeltjes. ca. 1.4 gr. Lengte 18.5 cm.

Oorhangers WG briljant
Startprijs 550 EUR

Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...

Ring WG, briljant
Startprijs 700 EUR

Elegante ring WG 585/000 met briljant. Zeer fraaie solitairring met in het midden een 4 poots-chaton met aan weerskanten in de band briljanten verlopend in grootte. Totaal ca 0.51 crt. ca. 2,3 gr. ø ...

Zilveren servies
Startprijs 1.200 EUR

Groot zilveren koffieservies, Duits, 835/000. Bestaande uit een koffiekan, theekan, een melkkan, suikerpot met scharnierende deksel en een lepelvaasje op een groot zilveren dienblad. Barokstijl met fl...

Roomstel
Startprijs 80 EUR

Fraai zilveren roomstel, 835/000. Melkkan strakmodel voorzien houten handvat met bijpassende suikerpot met deksel en houtenknop. Duits rond 1900. MT: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmünd. ca. 200 gr. 9x5....

Zilveren figuur
Startprijs 750 EUR

Zilveren nijlpaard, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Liggend nijlpaard met robijnen in de ogen. 20e eeuw. 8x5x3cm ca 60 gr. Gestempeld I.P. Cond G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 180 EUR

Antieke zilveren kandelaar, 835/000, met fraaie floraal gedreven afbeeldingen, op grote voet. 9.5x11cm. Met onbekende keuren. ca. 150 gr.

Koekdoos op onderschotel
Startprijs 750 EUR

Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 850gr. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 225 EUR

Antieke theepot, Hollands zilver 835/000, met op de tuit, het handvat en de deksel florale versiering. Staand op 4 floraal bewerkte pootjes. MT: Gilles Grevink, Amsterdam jl: X 1857 21x12x18 cm. Cond....

Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 100 EUR

Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand. 835/000 Grootkeur c.a 1920 MT: W.Burger, Haarlem ø 27cm Cond:G

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 60 EUR

Antiek pepermuntdoosje, zilver 835/000, Empire. Zonder scharnier, versierd met ribbelwerk in banen. MT: M.Warren, Sneek ca 1817. ca. 24 gr. ø 4.5 cm Cond.: G

Portretbord, man
Startprijs 700 EUR

Duitse ronde zilveren (800/000) portretschaal met een afbeelding van een adelijke man. Ajourbewerkte rand versierd met guirlandes en schilden (Hanau Silber). Voorzien van keur voor buitenlandse vreemd...

Kandelaar
Resultaat: 110 EUR

Kandelaar zilver, Russisch 84 Zolotniks (1896-1908), Voor vier kaarsen met bovenaan twee staande leeuwen met een schild, voorzien van florale bewerking ca 395gr. 23-28cm, J.Ehrlich gestempeld. Cond.: ...

Twee miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen 835/000 : een man met vlieger en paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P ca. 28 gr.

2 Flessenonderzetters
Startprijs 120 EUR

Twee houten flessenonderzetters met Hollands zilveren montuur 835/000. ø 11cm Cond.:G

Bloedkoraal
Resultaat: 80 EUR

Snoer bloedkoralen, fijne ronde kraaltjes aan een GG 585/000 kleine sluiting. ø kraal 3.2 mm. Lengte 90 cm ca. 15.1 gr.

Bloedkoraal takjes
Resultaat: 50 EUR

Bloedkoralen collier, 4 rijig verlopend collier met bloedkoralentakjes. Aan een onedele sluiting versierd met bloedkoraal. ca. 63 gr. Lengte 36 cm.

Biedermeier broche, bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Antieke biedermeier broche GG 585/000 met bloedkoraal. Ovale sierlijke streekbroche met 3 bloedkoralen en kwastjes. In zeer goede conditie. ca. 5.0 gr. Grootte 26x34 mm

Bloedkoraal
Startprijs 150 EUR

Twee snoeren bloedkoraal. Tonvormig geslepen. Een kort verlopend collier, 5x8-8x12 mm en een langer collier, ø ca 2,5x5. Totaal gewicht ca. 53.3 gr.

Gouden ring, bloedkoraal
Startprijs 100 EUR

Elegante ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met langwerpige organische kast met daarin een ovaal geslepen bloedkoraal. Grootte kast 11x19 mm. ø 51 ca. 3.1 gr. MT J.de Vaal Schoonhoven.

Bloedkoralen
Startprijs 2.000 EUR

Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.

Ketting, bloedkoraal
Startprijs 500 EUR

Collier met vijf rijen bloedkoraal. Collier met vijf rijen bloedkoraal, tonnetjes, ø ca. 5x4-5x7 mm. Versierd met metalen bollen en stukjes. Lengte 50-70 cm. ca. 108,0 gr.

Ketting, bloedkoraal
Startprijs 300 EUR

Collier van bloedkoralen. Collier van cylindervormige koralen, ø 5x2,5-3,5 mm, met een lichte oranje rode kleur. Lengte 48 cm met onedele sluiting. ca. 28.6 gr,

Oorknoppen GG smaragd
Resultaat: 80 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met smaragd. Halve creolen in het midden bezet met een briljant geslepen smaragd. Breedte 5 mm, lengte 15 mm. ca. 2.5 gr. Voorzien van steker en pousette.

Twee paar oorstekers GG
Startprijs 100 EUR

Twee paar oorstekers GG 585/000. Een paar oorhangers met navette vormige hanger, lengte 39 mm en een paar oorstekers geribbeld model, ø 10 mm. Totaal ca 2,6 gr.

Bloedkoraal
Resultaat: 380 EUR

Collier van bloedkoralen met GG 585/000 streekslot. Prachtig 3 rijig bloedkoralen collier, ø4x6 mm, bevestigd aan een antieke vierkante streeksluiting bewerkt met filigrain en knopjes. Voorzien van fr...

Jade collier
Resultaat: 175 EUR

Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr.

Slavenband staal
Startprijs 20 EUR

Brede slavenband staal gematteerd met golflijn over de armband. Gelakt. De armband is voorzien van een scharnier. Breedte 20 mm. Hoogte 13,5 mm. ø 59-62 mm. Nieuw

Zilveren inktstel
Startprijs 325 EUR

Antiek zilveren inktstel met twee kristallen flacons met zilveren dop en kraag 835/000 kleinkeur MT; onleesbaar Jaarletter:T: 1853. 17x10x17 cm. Cond:G

Kristallen inktstel, zilver
Startprijs 180 EUR

Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voeten, en kroontjespen. op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm Cond:G

Zilveren knip-koker
Startprijs 300 EUR

Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G

Bruidegomspijpje, knoop
Startprijs 120 EUR

Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren knoop uit 1875. 835/000. Lengte 10,5cm Cond.:G

Bruidegomspijpje, ruiter
Startprijs 140 EUR

Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren ruiter te paard uit ca 1875. 835/000. Lengte 10cm. Cond.:U

2 Tasbeugels
Startprijs 90 EUR

Twee portemonnee beugels, zilver. Eén portemonnee, 800/000, Empirestijl met lijnbewerking en rozen op de hoeken, voorzien van gevlochten tasje. En een fraai antiek versierde beugel, 835/000 met vissek...

Briefopener
Startprijs 1.250 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige ade...

Portretbord, vrouw
Startprijs 700 EUR

Duitse ronde zilveren (800/000) portretschaal met een afbeelding van een adelijke vrouw. Ajourbewerkte rand versierd met guirlandes en schilden (Hanau Silber). Voorzien van keur voor buitenlandse vree...

4-Delig zilv. servies
Startprijs 700 EUR

Hollands zilveren servies, bestaande uit: trekpot van Frans Brugsma uit Groningen, jl N:1923, suikerbak en lepelvaasje van Kempen Begeer S Vos, Utrecht begin 1900, roomkannetje van zilverfabriek Voors...

Kristallen servetstandaard
Startprijs 70 EUR

Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...

Zilveren miniatuur, fazant
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur Fazant, 835/000. Een fazant op een ronde voet. MT: Zaanlandse zilversmederij. ca. 13 gr. 5.5x3 cm. Cond.: G

Zakmes met zilver
Startprijs 50 EUR

Zakmes met zilver, voorzien van twee messen en een schaartje 835/000 lengte 8cm Cond:R

Herenring, zwarte rand
Startprijs 260 EUR

Herenring GG 585/000 met stenen en emaille. Ronde herenring, ø 16 mm, met midden zirconia's, briljant en trapezium geslepen. Versierd met zwart emaille aan de bovenzijde en aan de zijkanten. ø 67 ca. ...

Herenring, topaas
Startprijs 250 EUR

Herenring GG 585/000 met witte topaas. Ring met ovaal montour, 16 x 13.5 mm, met daarin diverse witte topazen. In de scheen van de ring zit een lijnbewerking. ca. 6.7 gr. ø 61

Stel boordknoopjes
Startprijs 50 EUR

Boordknoopjes GG 585/000. Ronde kleine boordknoopjes met streepbewerking. ø 7.7 mm ca. 2.0 gr.

Horlogeketting
Startprijs 625 EUR

Mooie horlogeketting GG 585/000. Horlogeketting met ronde biesmarkschakel, ø 9 mm. 19e Eeuws, met karabijn en veeroog. Lengte 28 cm ca 24 gr.

Speld als kloksleutel
Resultaat: 175 EUR

Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...

Broche GG panter
Startprijs 325 EUR

Broche GG 750/000 met panter. Langwerpige broche met rennende panter met emaille en briljant. grootte 56x14 mm ca 10 gr Merk Samra

Armband GG
Startprijs 300 EUR

Sierlijke armband GG 585/000 met bewerking. Pennenarmband voorzien van bewerkte tussenschakels met bloemmotief. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 8.5 mm. Lengte 20 cm. ca. 16 gr.

Tennisarmband GG
Startprijs 600 EUR

Tennisarmband GG 585/000 met briljanten. Verfijnde tennisarmband met 50 briljanten, ca. 1.3 crt P in totaal, gezet in een royale WG zetting met GG balkjes tussen de stenen. Lengte 18 cm voorzien van v...

Hanger GG Camee
Startprijs 300 EUR

Prachtige hanger GG 585/000 met camee. Grote ovale hanger, gematteerde rand met strakke bewerkingvoorzien van een fraaie uitgesneden camee. Grootte hanger 39x60 mm ca. 16.5 gr.

Hanger GG amethist
Startprijs 500 EUR

Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote bewerkte hanger met ovaal gefacetteerde amethist, 11x20. De rand om de steen is fraai uitgewerkt. ca 17,0 gr. Grootte hanger 26x48 mm.

Armband GG
Startprijs 600 EUR

Armband GG 585/000 met rolexschakel. Pennenarmband, breedte 7 mm, met zo genoemde compacte rolexschakel met groot oog en karabijnsluiting. ca 24,9 gr lengte 22,5 cm. Nieuw

Ring GG WG briljant
Startprijs 250 EUR

Ring, GG/WG 585/000 met Briljant. Ring GG band, uitlopend met in het midden een wat bredere WG gladomzetting waar een briljant in zit van 0.28 crt SI. ca 4.0 gr, ø 55.

Ring WG/GG briljant
Startprijs 250 EUR

Ring, WG/GG 585/000 met briljant. Diamonde ring, elegance model, met in het midden een briljant, 0,17 crt. Nieuw. ø 52 ca 3.2 gr.

Ring Camee
Resultaat: 20 EUR

Ring wit metaal met fraaie donkerblauw met witte camee. Brede bewerkte rand met daarin de camee. 18,5x24,5 mm. De ring heeft een open scheen en kan op willekeurige maat gedragen worden.

12 Zilveren lepeltjes
Startprijs 100 EUR

Set met 12 zilveren, 835/000, theelepels met perkamentroldecor. MT: Fa M.Bijkamp en Co, Steenwijk. 1903-1942 ca. 107 gr. 9.5 cm. Cond.: G

Hengselmand, parelrand
Resultaat: 750 EUR

Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 835/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U Hollands gekeurd en voorzien van belastingteken.

Kristallen snoepdoos
Resultaat: 60 EUR

Ovale geslepen kristallen snoeppot met gegraveerd ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren knop met parelrand, 835/000. MT: C.J. Begeer Utrecht. ca 1880 9.5x9x6....

Zilveren koektrommel
Startprijs 550 EUR

Hollands zilveren koektrommel, rondom en op deksel met oud Hollandse voorstellingen gedreven 835/000 Grootkeur: MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Jaarletter S: 1928, ca. 580 gram 18x13x7cm Cond.:U

Zilveren schaar
Resultaat: 210 EUR

Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G

Zilveren olielampje en kan
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kan met bijpassend olielampje beiden voorzien van fraaie bewerking 6x12cm 6x3,5x12cm Arabisch? ca. 129 gr. Cond:G/U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Set met 6 zilveren, 835/000 theelepels met getorste steel. Aan het uiteinde versierd met een uitgewerkt blaadje. 11,5 cm. MT A.Pluut Jr Schoonhoven. ca. 42 gr.1 lepel heeft een wat afwijkend motief