Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule, negeroïde man
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...

Grunder klok
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...

Louis Seize pendule
Resultaat: 760 EUR

Eerste periode Louis Seize pendule omstreeks 1780, zwart marmer met vuurverguld brons, in goede originele staat(wijzerplaat beschadigd bij sleutelgat, wijzers later) 25x10x44 cm Cond:R/G

Schippertje met scheepjes mechaniek
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.

Friesche stoelklok
Startprijs 500 EUR

Hollandse Friese stoelklok met 19e eeuwse stoel met notenhouten meerminnen, origineel tinnen gietwerk en beschildering. 76x44x30 Cond:G

Lenzkirch klok
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Lenzkirch tafelklok met scheepjesmechaniek omstreeks 1900 met dagaanduiding, kwartierslag, slagwerk op gong, pallisander kast met bronzen sierwerk, In goede staat 48x28x18cm (handgreep is gebr...

Tafelklok, apart uurwerk
Startprijs 1.500 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.

Boulle klok
Startprijs 350 EUR

Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G

Weense pendule
Startprijs 850 EUR

Zeer grote Weense pendule met kwartierslag ca. 1830 met zware albasten zuilen en vergulde capitellen. Lyra tussenstuk, parelmoer sierwerk en geschilderde panelen. Bevat origineel uurwerk en sliner. Ge...

Staande klok met mechaniek
Resultaat: 3.750 EUR

Engelse staande klok 18e eeuws met vadertje tijd mechaniek, seconden en dagaanduiding(London) prachtig lakwerk, klokkast met chinoisserie decor, mooie kwaliteit in goede originele staat 220cm

Eikenhouten staande klok, Westminsterslag
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten Westminster staande klok(3gewichten) kwartierslag 8 gongstaven F.M.S uurwerk. 212cm Cond:G

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 280 EUR

Groot antiek drie delig klokkenstel omstreeks 1880, betreffende scheepvaart, visserij, getiteld Cod Fisshing. strandjutter, vissersvrouw en visser op boeg(compositiemetaal) 8 daags uurwerk zonder slag...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.800 EUR

Grote antieke vuurvergulde pendule omstreeks 1820, in goede complete staat, met sterrenkijker, deiana, lyra en muziekboeken, 4 figurenvoorstellingen. geheel origineel met 8-daags uurwerk, halfuurslag ...

Uurwerk Boulle klok
Startprijs 780 EUR

Groot origineel 19e eeuwse Boulle klok uurwerk met 8-daags uurwerk, halfuurslag (incl. slinger) en vergulde messing wijzerplaat met perfecte emaille cartouches. Gesigneerd Villard Paris in zeer goede ...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Leuke kleine vuurvergulde Franse pendule 1e helft 19e eeuw met prachtige vergulding, gave wijzerplaat en origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (slinger mist) 35,5cm. Cond.: G

Klok porselein
Startprijs 375 EUR

Oude Franse porseleinen klok met een Frans 8-daags uurwerk met halfuurslag. Beschilderd met gouddecor, landschap en bloemen (zonder slinger). Porselein is in goede staat 39x25x17cm.

Schaarpendule
Startprijs 500 EUR

Messing skelet schaarpendule met sneckaandrijving (fusee-clock) 21e eeuw met glazen stolp in goede staat. 55x31x18 Cond:G

Staartklok dubbelkapper
Resultaat: 475 EUR

Antieke Friese dubbelklapper staartklok omstreeks 1800, met diverse geschilderde panelen, met eikenhoiten kast. 158cm cond:G

Koekkoeksklok
Resultaat: 350 EUR

Black Forrest tafelkoekoeksklok 19e eeuws met eikenblad snijwerk, in goede originele staat 60x42x18cm

Koekkoeksklok
Resultaat: 500 EUR

Black Forrest tafelkoekkoeksklok 19e eeuws, met snijwerk, eekhoorn,konijn, en eikentakken, in goede originele staat. 55x33x18cm Cond:G

Regulateur, Lenzkirch
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur omstreeks 1880 (tollen missen) 74cm Cond:R

Frans beschilderd klokje
Resultaat: 275 EUR

Franse beschilderde 19e eeuwse pendule (Vernis Martin stijl) met decor van flora en figuren (cracele) en bronzen vergulde ornamentuur. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd AD Mo...

Zwarte klok
Startprijs 750 EUR

Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.

Klok, marmer/brons
Startprijs 400 EUR

Grote antieke marmeren klok met plaquettes(ook aan de zijkant) omstreeks 1860 Frankrijk, beeld van compositiemetaal(marmer bovenrand beschadigd) 8- daags uurwerk met halfuurslag, compleet met sleutel....