25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Kathe Kruse pop 1929
Resultaat: 150 EUR

Antieke Kathe Kruse pop omstreeks 1930 met stoffen lichaam en hoofd van papiermache (lichte beschadigingen hoofd) 51cm Cond:R

4x Mahjongg spel
Resultaat: 95 EUR

Divers blikken speelgoed
Resultaat: 75 EUR

Lot oud antiek blikken trein speelgoed 50er jaren o.a. Fleischmann, Hornby, Bing, USA Lock, grote spoorbrug (ongemerkt) (station Bing, spoorwegovergang Bing + vele rails 9-80cm Cond:R/G

Pop + Kar
Resultaat: 70 EUR

5x Mahjongg spel
Resultaat: 70 EUR

3x Mahjongg spel
Resultaat: 60 EUR

4x Mahjongg spellen
Resultaat: 50 EUR

5x Mahjongg spel
Resultaat: 50 EUR

Doos met 10x Mahjongg spel
Resultaat: 50 EUR

Unica pop
Resultaat: 50 EUR

4x Mahjong spel
Resultaat: 50 EUR

4 Delen speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Stoommachine + accesoires
Resultaat: 45 EUR

Oude blikken Wilesco speelgoed stoommachine met 3 accessoires 2e helft 20e eeuw 28x24x32cm. Cond.: G

4x Mahjong spel
Resultaat: 45 EUR

Stal
Resultaat: 40 EUR

Tinnen soldaten
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oude Duitse tinnen soldaten handbeschilderd, 20e eeuw in doos, regimenten en o.a Nürnburger Markt 10x29x18cm Cond:R/G

Kinder naaimachine
Resultaat: 30 EUR

Leuke oude blikken Singer kinder-naaimachine ca., 1930 "The Singer ManFG. Co" in zeer goede originele staat 16x18x8,5cm. Cond.: G

Treinen
Resultaat: 30 EUR

Twee dozen met treinen, trafo's en rails: 1x Fleischmann en 1x Lima 2e helft 20e eeuw 48-50cm. Cond.: R-G

Steiff beer + koe
Resultaat: 25 EUR

Div. treintjes
Resultaat: 25 EUR

Diverse speelgoed treintjes, 8 delen 2e helft 20e eeuw Fleischmann en Piko 10-14cm Cond:G