Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren bol op standaard
Resultaat: 290 EUR

Chinees ivoren 2-delige houder met bewerkte geluksbal (diverse bewerkte ballen in een) 19e eeuw in goede staat 14x5ø cm

Ivoren bol
Resultaat: 150 EUR

Chinese ivoren geluksbal 19e eeuw, diverse bewerkte ballen in een (beschadigingen) 5,5øcm

Ivoren beeld
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G

Ivoren geisha
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.

Ivoren man met vogel
Resultaat: 130 EUR

Antieke ivoren Chinese figuur omstreeks 1900, man met vogel op zijn rug(hand weg, kop vogel weg) 15,5cm Cond:M

Slagwapen in schede
Resultaat: 350 EUR

Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.

Chinese dolk
Startprijs 325 EUR

Chinese 19e eeuwse Chinese dolk (gesigneerd), gemaakt van been, uitgesneden met figurendecors. 39cm. Schede mist een stukje en is gerestaureerd.

Benen compas
Resultaat: 175 EUR

Oude Ansonia New York benen compas met zonnewijzer (sunwatch) fijn gegraveerd met driemaster 9,5x2x6cm Cond:G

Ivoren beeldje, 3 figuren
Resultaat: 225 EUR

Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3

Ivoren Corpus Christie
Startprijs 480 EUR

Antieke ivoren Corpus Christie in goede staat van mooie kwaliteit 20x14cm. Cond.: G

Benen slagtand
Resultaat: 190 EUR

Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G

Benen ruggenkrabber
Startprijs 100 EUR

Oude Oosterse been gesneden ruggenkrabber met hanenpoot en spinnendecor 42cm. Cond.: G

Netsuke
Resultaat: 110 EUR

Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat

5 Delen divers ivoor
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse antieke ivoren voorwerpen, brievenopener met krokodillenhandvat, twee vazen met florale decors(zonder bodem) brieven opener, vogel figuur op houten voet. 15-30cm Cond:G

6 Chinese monniksknopen
Startprijs 60 EUR

Zes oude Chinese uit been gesneden monniksknopen in goede staat, 2,5øcm

Benen beeld, marktkoopman
Startprijs 225 EUR

Antieke Chinese benen beeld, voorstellende een Chinese reizende koopman omstreeks 1900 (aantal delen gelijmd) 18x24x8cm Cond:R/G

Benen doos, ruiters
Startprijs 100 EUR

Oude gegraveerde benen doos met ruiters te paard, 20e eeuw 11,5x6,5x3cm Cond:G

Figuren knoppen met zilver
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse sigarenknipper met zilveren montuur en ivoren tand 21cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Startprijs 820 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.

9 Delen ivoor
Startprijs 50 EUR

Negen delen antiek ivoor, divers bewerkt, 2 bewerkte vaasjes, een duif, 3 lemetten, een briefopener met krokodil, duif met slakkenhuis(beschadigd) en drie olifanten. 10-23 cm Cond:R/G

Mammoet tand, olifanten
Resultaat: 100 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G

Houtsnijwerk met been
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G

3 Netsukes
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Chinese benen netsukes 20e eeuw allen gemerkt, een met ratjes een met gezichten en man met karper. 2,5x3cm Cond:G

Benen pijp
Startprijs 100 EUR

Oosterse benen tabakspijp voorstellende een vogelklauw met leeuwenkop 20e eeuw 17cm Cond:G