Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Penselenvaas
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas Qing Dynasty (1644-1911) met rondom figuren op rots decor, 15x19,5 Cond:G

Chinees beeld
Resultaat: 1.700 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend oude Chinese man met wandelstok 61cm Cond:G

Chinees beeld
Resultaat: 1.300 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellende een Chinese man (hoogwaardigheidsbekleder, in goede staat 63x5cm

Chinees beeld
Resultaat: 1.300 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur , 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend Chinese man met kind, in goede staat 62cm

Servies, Nymphenburg
Resultaat: 950 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G

Trekpotje, blauw/groen
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws met Amsterdams bont decor, in goede originele staat 14x17,5x10ø

Meissen servies
Resultaat: 600 EUR

Duits 18e eeuws Meissen porseleinen servies (1774 - 1813 Marcolinizeit) met decor van goud en flora, bevat o.a: 1x theebus met zilveren dop (goed), 1x diepe kom (goed), 1x koffiekan (tuit, pot en deks...

Groot porseleinen stuk
Resultaat: 550 EUR

Grote oud Duitse Volkstedt Rudolstadt porseleinen figurengroep 20e eeuw, demontabel, wit, met honderden roze bloemen (minimale chip mogelijk) 44x48x28cm Cond:G

Kop & Schotels, Kang Xi
Resultaat: 550 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy kop en schotels(gemerkt) 17e en 18e eeuws, twee kop en schotels goed, twee kop en schotels met randschade, 1 kopje minimale chip +/- 5x10,3ø Cond:R/G

3 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Drie zeldzame vroege Chinees porseleinen borden (Kang Xi) met geschulpte omranding en drakendecor (diep-blauw) 17e-18e eeuw. 2x twee minimale chips en 1x 1 minimale chip 3xø21,6cm.

Gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G

KPM plaquette
Resultaat: 475 EUR

Antieke Duitse KPM plaquette omstreeks 1900 voorstellende een halfnaakte dame in de natuur, in goede staat 35x24,5cm Cond:G

Pekingglazen vaas
Resultaat: 475 EUR

Oude Pekingglazen vaas geel en rood 20e eeuw in goede staat 24x 13ø cm

2 Schotels
Resultaat: 460 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen borden, familie verte 18e en 19e eeuws, met keizerlijke figuren, 4,5x24,2ø Cond:G

Yixing theepotje
Resultaat: 375 EUR

Kleine antiek Chinese Yixing theepot 19e eeuws of ouder (gemerkt zeer) verfijnd gemaakt, in zeer goede staat 7,5x10,3x6,4ø

Schotel
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinese keramieken schaal met craquelee glazuur 20e eeuw met visdecor 9x38ø Cond:G

Yixing theepotje, klein
Resultaat: 350 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot, 19e eeuws of ouder, gemerkt, in zeer goede staat (zeer verfijnd gemaakt) 5x8,5x5,3ø Cond:G

Guan Yin
Resultaat: 350 EUR

Oude Chinese Quan Yin Blanc de Chine 20e eeuw Chip van console 37,5cm Cond:R

2 Chinese schotels
Resultaat: 330 EUR

Twee zeldzame 17e 18e eeuwse Kang Xy borden met figuur en tuin decor. 21,6cmø Cond:G

Chinese vaas, dubbel
Resultaat: 330 EUR

Prachtige zeldzame oude Chinees porseleinen dubbelvaas 20e eeuw (gemerkt) met decor van flora en goud. Fijne beschildering 40x20,5x14,5cm. Cond.: G

Albarello Fayence
Resultaat: 310 EUR

Uiterst zeldzame 16e-17e eeuwse Italiaanse Fayence Albarello (apothekerspot) beschilderd met floraal decor en een man met hoofddeksel. Bovenrand gaaf, onderrand 2 kleine chips, verder in goede origine...

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor, in zeer goede staat 51x43cm

8 Kop & schotels
Resultaat: 300 EUR

Acht 17e en 18e eeuwse kop en schotels, Octagonaal met figuren en landschapdecor(2 kopjes beschadigd) alles schotels goed, minimale glazuurschade. 7x12,5cm Cond:R/G

Wedgwood Edmee servies
Resultaat: 275 EUR

Wedgewood servies of etruria 20e eeuw, 12 soepkommen en onderschotels, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 schaal, 2 asbakjes, 2 ovale schalen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 6borden, 5 schaaltjes en 1 suikerpot 8-3...