Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloedkoraal collier
Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengt...

Ring
Resultaat: 950 EUR

Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....

Armband GG stenen
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder fraaie armband GG 585/000 met veel edelstenen. Brede armband met 7 langwerpige schakels volledige bezet met diverse edelstenen in diverse slijpvormen, o.a. geel en blauw topaas, granaat, ame...

Oorknoppen, opaal/parel
Resultaat: 650 EUR

Bijzondere oorknoppen RG 585/000 met blauw opaal en parel. Brisures met ovale opalen met getorste rand met daarboven een klein pareltje. ca. 4.2 gr. Grootte 24x12 mm.

Ring GG briljant
Resultaat: 650 EUR

Solitairring GG 585/000 met één briljant. Strakke brede solitairring, 6 mm, met één briljant, ca. 1.00 crt P-W, met duidelijke glinsen. ca. 8.15 gr. ø 56

Entouragering GG
Resultaat: 500 EUR

Entouragering, GG, 585/000 met briljant. Mooie ronde rozet met daarin 19 briljanten in een mooie kleur en kwaliteit. Totaal ca 0.50 crt. in een GG zetting. ø 52. Cond Nieuw.

Ring GG diamant robijn
Resultaat: 390 EUR

Elegante Art Deco ring GG 585/000 met diamant en robijn. Bijzondere Art Deco ring, langwerpig model met in het midden een briljant geslepen diamant, ca 0.30 crt. SI/W Om de diamant zitten 32 kleine di...

Bloedkoraal
Resultaat: 380 EUR

Collier van bloedkoralen met GG 585/000 streekslot. Prachtig 3 rijig bloedkoralen collier, ø4x6 mm, bevestigd aan een antieke vierkante streeksluiting bewerkt met filigrain en knopjes. Voorzien van fr...

Lot goud
Resultaat: 300 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000 en 750/000 bestaande uit WG horloge met briljant, ringen, vingerhoed en broches. Totaal ca. 22 gr.

Ring GG stersaffier
Resultaat: 250 EUR

Unieke herenring GG 585/000 met stersaffier. Fraaie herenring met ovale cabouchon geslepen kobaltblauwe stersaffier, ø 12x15 mm. ca. 9.8 gr. ø 65

Zakhorloge, "spillegang"
Resultaat: 250 EUR

Engels zakhorloge, zilver met spillegang. Samson London met gesigneerd uurwerk, Samson London 10152. Het horloge zit een dubbele kast met voorstelling van edelpaar en folrale versieringen. ø 50 mm. Lo...

Ring GG briljant
Resultaat: 220 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Brede elegante ring, 11 mm., met in het midden een bloemzetting met daarop een rozet met briljanten. In de band zitten drie rijen. aan weerskanten, bezet met briljanten...

Ring, diamant
Resultaat: 200 EUR

Antieke ring GG 585/000 met diamanten. Antieke ring met ronde bovenzijde, ø 16 mm, versierd met 15 diamanten, oud slijpsel, in zilver gezet. Gezet aan een fraai bewerkte ring. ø 53 ca. 4.05 gr

Jade collier
Resultaat: 175 EUR

Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr.

Speld als kloksleutel
Resultaat: 175 EUR

Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 175 EUR

Bloedkoralen collier met GG 585/000 kapitolstokje. Rond gevlochten collier, ø 10 mm, van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG katipolstok met oog. Lengte 45 cm. ca. 38 gr.

Stel oorknoppen, bloedkoraal
Resultaat: 170 EUR

Oorschroeven GG 585/000 met bloedkoraal. Oorschroeven met een grote bouton bloedkoraal, ø 11 mm. ca. 4.3 gr

Gouden hanger, bloedkoraal
Resultaat: 170 EUR

Hanger GG 585/000 met bloedkoraal. Fraaie hanger met grove geschulpte rand en greinen met in het midden een ovale gesneden bloedkoraal. Grootte hanger 18x38 mm. ca. 2.8 gr.

Broche GG stenen
Resultaat: 160 EUR

Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...

Biedermeier broche, bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Antieke biedermeier broche GG 585/000 met bloedkoraal. Ovale sierlijke streekbroche met 3 bloedkoralen en kwastjes. In zeer goede conditie. ca. 5.0 gr. Grootte 26x34 mm

Ring GG briljant
Resultaat: 150 EUR

Sierlijke ring GG 585/000 met briljant en baquette. Ring met ruitvorm bezet met in het midden diverse briljanten geslepen diamanten en in de rand eromheen diverse kleine baquette geslepen diamanten. G...

Gouden ring, bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met grote geschulpte bewerkte rand met een ovale bloedkoraal. Grootte kop ca 22x18 mm. ca. 4.5 gr. ø 54

Hanger GG/RG amethist
Resultaat: 140 EUR

Hanger GG/RG 585/000 met amethist. Sierlijke GG hanger met RG elementen en in het midden een smaragd geslepen amethist, 12x 16 mm. Grootte hanger incl hangeroog 18x32 mm. ca 4.6 gr.

Verguld horloge
Resultaat: 135 EUR

Groot langwerpig verguld horloge, met bruin leden band. Grootte kast 43x55 mm. Mechanisch