Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kovsch
Resultaat: 1.200 EUR

Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...

Hengselmand, parelrand
Resultaat: 750 EUR

Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 835/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U Hollands gekeurd en voorzien van belastingteken.

Zilveren koffieservies op dienblad
Resultaat: 500 EUR

Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 280 EUR

Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U

Wierookbrander
Resultaat: 280 EUR

Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...

Zilveren wol houder
Resultaat: 250 EUR

Antieke bijzondere wolhouder, zilver, mooi uitgewerkt met filigrain, voorzien van armbeugel bevestigd met jaseron en voorzien van fraaie filigrain bewerking en monogram. 8x9x24cm. ca. 113 gr. De wolho...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 220 EUR

Bijzondere zilveren dekseldoos, Malaysia. Gedenkdoos met florale versiering en zilveren schilden van de diverse regionen. Voorzien van gravure: With best compliments from deputy prime minister of Mal...

Zilveren schaar
Resultaat: 210 EUR

Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G

Kristallen eierset
Resultaat: 190 EUR

Kristallen eierset met zoutvaatje op zilveren voetjes, geplaats op zwart basement, rustend op drie ivoren bolpootjes 835/000 Eind 1800. vermoedelijk Johannes Frederik Rijkhof, Amsterdam. ø 17cm hoogte...

Zilveren mes, lederen schede
Resultaat: 190 EUR

Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm

Zilveren kandelaar
Resultaat: 180 EUR

Antieke zilveren kandelaar, 835/000, met fraaie floraal gedreven afbeeldingen, op grote voet. 9.5x11cm. Met onbekende keuren. ca. 150 gr.

Zilveren kluwenbakje
Resultaat: 165 EUR

Antiek Empire kluwenbakje, zilver 835/000, ajourgezaagd schuitvormig voorzien van omgeslagen rand met parel. Op ovale voet met hengsel voorzien van parelrand. MT: J.van Wijk, Amsterdam, jl: N 1822 ca....

Schaar, zilv. grepen
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollands zilveren schaar met hertenmotief aan jasseronketting omstreeks 1800. 835/000, kleinkeur. kettinglengte 80cm Cond:G

Zilveren mes
Resultaat: 150 EUR

Zilveren mes met als heft een fraai uitgewerkte staande leeuw met schild met stalen lemmet. ca 32 cm Cond G

Loddereinflesje, goud
Resultaat: 150 EUR

Kristallen antiek loddereinflesje met Hollands gekeurde gouden dop, kraag en voet 585/000 hoogte 10cm Cond:G

Zilv. geboortelepel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond met ridder te voet en wapengravure op achterzijde van de bak, 925/000. 1889 MT: Paulus Arnoldus van der Beek Workum Den Haag. ca. 74 gram. 19 cm Cond.:U

10 Zilveren sleuteltjes
Resultaat: 130 EUR

Tien zilveren 835/000 Hollandse sleutels ca 35gr 3-4,5cm Cond:G

3 Kristallen odeurkarafjes
Resultaat: 130 EUR

Drie geslepen kristallen odeurkarafjes met geslepen stop. Twee karafje zijn voorzien van een zilveren, 835/000, montuur. jl: D 1913 en P 1925. 11cm, 12 cm en 17 cm hoog. Cond G

Fries mes
Resultaat: 120 EUR

Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren loddereindoosje, Hollands 835/000, met diverse gravures en bol deksel voorzien van origineel sponsje. MT: Eliaser Efraim Denekamp, Schoonhoven. jl: V 1855. 4x3.8x3cm

Zilveren mergboor
Resultaat: 120 EUR

Hollandse zilveren, 835/000 mergboor. Een antiek strak model. MT: onleesbaar jl: F 1840 ca. 45 gr. 21x1,5cm Cond U

2 Delen Haags lofje
Resultaat: 120 EUR

Twee Hollands zilveren, 835/000, lepels, model Haags Lofje: 1x groentelepel, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV, JL: V 1930, 8x26cm. en 1x sauslepel, MT: Fa. A.J. Driessen Utrecht, JL: Y 1933, 6x...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren 8-hoekig snuifdoosje, handgegraveerd rondom 835/000 ca. 1866 MT: A Schijfsma, Sneek ca. 22 gr Cond:G

Kandelaar
Resultaat: 110 EUR

Kandelaar zilver, Russisch 84 Zolotniks (1896-1908), Voor vier kaarsen met bovenaan twee staande leeuwen met een schild, voorzien van florale bewerking ca 395gr. 23-28cm, J.Ehrlich gestempeld. Cond.: ...