Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Madonna met kind
Startprijs 3.900 EUR

Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R

Beeld, Villanis
Startprijs 2.200 EUR

Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G

Bronzen leeuw
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen leeuw op stenen voet, gesigneerd Audrey omstreeks 1900 in goede staat (James Audrey) 30x52x18cm

Russisch brons, paarden
Resultaat: 2.500 EUR

Grote Russische bronzen figuur door Hans Guradze met marmeren voet, voorstellend een paardengespan met drie paarden, en man en vrouw(mogelijk nagietsel) 20x48x20 Cond:G

Beeld brons
Startprijs 620 EUR

Grote zware antieke bronzen figuur, voorstellend een man in harnas (ongesigneerd) 60cm. Cond.: G

6 Bronzen bedels, monnik
Resultaat: 800 EUR

Zes oude antieke Chinese bronzen monnik figuren, in goede staat 13-19cm.

Tempel op olifant
Startprijs 900 EUR

Grote antieke 3 delige bronzen Chinese olifant met tempel in goede staat omstreeks 1900 64x42x15cm cond:G

Bronsje
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.

Brons, twee kinderen aan het vissen
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G

Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 13.000 EUR

Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...

2 Aziatische beelden
Startprijs 200 EUR

Twee Aziatische metalen figuren ca. 1900 (of ouder), 1 arm mist 17-19cm.

Marmeren uil
Resultaat: 350 EUR

Grote marmeren uil met glazen ogen ca. 1900 in goede staat 47cm.

Beeld. C. Willemsen
Startprijs 800 EUR

Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak.Het groter beeld staat in het volkspark te Enschede. 49x34x34 Cond:G

Brons verliefd stel
Startprijs 320 EUR

Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G

Bronzen buste
Startprijs 675 EUR

Grote Franse bronzen buste ca. 1900 van E. Marioton *Eugene 1854 - 1933) in goede originele staat 51cm.

Bronzen beeld, sledetocht
Startprijs 180 EUR

Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G

Marmeren portret
Startprijs 100 EUR

Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G

Terracotta beeld
Startprijs 450 EUR

Grote antiek Duitse terracotta kabouter met gans en varken, door Albert Starke Dresden. Fecit 1922 bruin glazuur, 78cm Cond:G

Moderne sculptuur
Resultaat: 260 EUR

Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 390 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht, voorstellend een meisje met groot boek "Pax Eterna", staand op marmeren voet 12,5cm. Cond.: G

Bronzen staande man
Resultaat: 400 EUR

Groot bronzen kunstwerk op marmeren sokkel, naakte mannelijk figuur. 2e helft 20e eeuw. 66cm in goede staat.

Brons, Franz Gutmann
Resultaat: 150 EUR

Duitse bronzen figuur door Franz Gutmann (1928 Obermünstertal) naakte dame op sokkel. limitierte Auflage. 2e helft 20e eeuw 24x16x10,5cm.Cond:G

Groot beeld, Madrassi
Startprijs 230 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm

Bronzen jongen met sigaret
Startprijs 350 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw van een jongen met sigaret, ongesigneerd 20cm. Cond.: G