Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse salontafel met brons
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer zeldzame antieke Engelse salontafel, Victoriaans Thuyawood ovale tafel, in Hollandse en Sous stijl, met hoog kwalitatief inlegwerk, diverse houtsoorten op blad, sierwerk en 4 spant poot. in zeer ...

Houten Madonna
Resultaat: 1.500 EUR

Houten Madonna, bijgewerkt, hoofd is weg, voorzien van latere hoofden van gips 90cm Cond:M

Fam Rose vaas ca. 1900
Resultaat: 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas, uiterst gedetailleerd beschilderd. Kang Xy gemerkt met bergachtig landschap en huizen langs de kust, in zeer goede staat 17x9øcm Cond:G

Pors. vaas, blauw/wit
Resultaat: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G

M. de Jongere
Resultaat: 1.400 EUR

Marinus de Jongere 19-12-1978, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen (verso etiket, kunsthandel gebroeders Koch) 120x70cm Cond:G

Eikenhouten staande klok, orgelstaven
Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...

Schilderij, gesign. M.A. Koekoek
Resultaat: 1.300 EUR

Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 1.300 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 68cm. Cond.: G

2 Bronzen beelden, Coustou
Resultaat: 1.146 EUR

Twee antieke monumentale grote bronzen figuren 19e eeuws, naar het origineel van Guillaume Coustou, met prachtige patina. in goede staat. 59x50x24cm

Zilveren tafelstuk, hoorn des overvloeds
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren tafelstuk, Hoorn des overvloeds, 925/000. Grote hoorn versierd met zilveren monturen versierd met parelranden. Staand op twee adelaarspoten. 34x13x34 cm Cond.: G-U

Zilveren bestek
Resultaat: 1.100 EUR

Zilveren bestek, 84 zolotniks, 875/000, met fijn gegraveerde stelen en heften, versierd met Oosters floraal decor. Bestaand uit een soep- en sauslepel, vleestang, 2 opdienlepels, 6 tafelvorken, 6 -lep...

Schilderij, A.J. Lamme
Resultaat: 1.100 EUR

Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G

Spiegel + Perzische map
Resultaat: 1.100 EUR

Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G

Vergulde Empire pendule
Resultaat: 1.100 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule omstreeks 1820, in ongereinigde originele staat, 8 daags halfuurslag en touwtjesslinger. wijzerplaat gaaf 39cm Cond:G

Eiken kast
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 1.050 EUR

Bijzondere antiek zilveren dekseldoos 925/000, Louis XVI, vierkant model met getorste rand en afgevlakte hoeken met florale opliggende versiering. De doos staat op vier bolpoten. Nagestempeld.: Roelof...

Bronzen ceremonie staf-standaard (groot)
Resultaat: 1.000 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.

Yixing potje, krekel
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R

Zilveren tafelklokje
Resultaat: 950 EUR

Zilveren tafelklokje 800/000, barokstijl. Fraai uitgewerkte pendule op vier krulpootjes 24x7x9cm

Vitrinekast, 2 laden
Resultaat: 950 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 950 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Resultaat: 900 EUR

Uniek Hollands zilveren theeservies, 925/000. Bijzonder theeservies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en een theedoos op een dienblad met fraaie florale versieringen en gegraveerd met Nede...

Zilveren 5-delig servies
Resultaat: 900 EUR

Prachtig vijf delig zilveren servies, 835/000, versierd met parelranden. Bestaande uit een koffie-, thee-, melkkan en een suikerpot met hengsel. Dit alles geplaatst op een ovaal dienblad, 925/000 met ...

Schilderij Carl Bille
Resultaat: 900 EUR

Carl Bille 1880. (1815 - 1898 Denemarken) tweemaster op volle zee, olieverf op linnen, 64x43cm Cond:G