Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zeldzame grote zilveren wandkandelaren
Startprijs 2.000 EUR

Twee kapitale antieke zilveren muurkandelaren, Hollands 835/000, in S vorm versierd met bladeren rond muurschild, en grote ronde schotel voor de kaarsen MT: Willem Cornelis Baksteen en Johannes Midden...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 1.050 EUR

Bijzondere antiek zilveren dekseldoos 925/000, Louis XVI, vierkant model met getorste rand en afgevlakte hoeken met florale opliggende versiering. De doos staat op vier bolpoten. Nagestempeld.: Roelof...

Goud/Schildpad luciferhouder
Resultaat: 100 EUR

Unieke luciferhouder van schildpad met gouden 585/000 versieringen. Luciferhouder met gouden bewerkte rand en schild, voorzien van getrembleerde bewerking en gouden drukker. Cond.: G ( enkele oneffenh...

Zilveren pronk-kelk
Resultaat: 210 EUR

Unieke zilveren noppenbeker met deksel, rijkelijk versierd. Voorzien van munt," Unsere Bergwercke gott seegne u erhalte". Historisme beker met druivenmotief, gegraveerde rand en versierde voet.. Het d...

Groot bloedkoralen collier
Resultaat: 3.300 EUR

Bijzonder fraai bloedkoralen collier met grote koralen. Verlopend collier met tonvormige koralen, ø 8x8-21x14 mm, met enkele insluitsels. Bevestigd aan een geelgouden, 585/000 sluiting met ovaal gesle...

ZIlv. doos
Startprijs 1.400 EUR

Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 275 EUR

Bijzondere gouden ring, 585/000, met grote langwerpige bloedkoraal. Fijne ring met een langwerpige kast met meandermotief met daarin een een grote uitgesneden bloedkoraal met bloemmotief. ø 53, zetka...

Gouden collier met bloedkoraalhanger
Resultaat: 2.800 EUR

Bijzondere gouden hanger, 585/000, met uitgesneden bloedkoraal aan een gouden koordcollier, 750/000. Grote sierlijke hanger als soort lijst om een zeer fraai uitgesneden bloedkoraal met bloemmotieven....

BVLGARI witgouden choker
Startprijs 1.900 EUR

Prachtig witgouden collier, 750/000, met briljant, BVLGARI. Collier met ankerschakel versierd met cilindervormige schijven voorzien van briljanten, met in het midden een hanger met de bekende BVLGARI ...

Witgouden horloge met briljant
Resultaat: 400 EUR

Elegant horloge WG, 585/000, met schakelband en briljant. Fijn horloge met ovale schakels verlopend in grootte, met bewerking en bezet met 8 briljanten. Breedte 20 mm. Lengte 18 cm. Totaal ca 25.45 gr...

Ring WG/RG met diamanten
Startprijs 2.300 EUR

Ring WG/RG 750/000 met briljanten. Bolle ring met in het midden een WG peervorm waarin diverse diamanten zijn gezet. Om deze peervorm zitten in het RG diverse diamanten met een champagnekleur. Totaal ...

Gouden broche met bloemen
Resultaat: 300 EUR

Unieke broche GG 585/000 met Saffier, Robijn en Briljant. Mooie broche in de vorm van een tak met bloemen. De 3 bloemen bestaan uit rozetten met in het midden een robijn en daaromheen 6 saffieren, lic...

Diamanten armband
Startprijs 800 EUR

Mooie gouden armband, 585/000, met zilveren zetting voorzien van roosdiamanten. Gouden slavenarmband, 5 mm, bolmodel met aan de bovenzijde een antieke zilveren stuk bezet met 5 grote en diverse kleine...

Bloedkoralen
Startprijs 2.000 EUR

Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.

Gouden naaiset in cassette
Startprijs 620 EUR

Gouden naaiset in cassette met spiegel, naaiset bestaande uit vingerhoed, schaar, naaldenkoker, rijgnaald en twee priemen 15x13x2cm Cond:G

Zilveren theeservies
Resultaat: 900 EUR

Uniek Hollands zilveren theeservies, 925/000. Bijzonder theeservies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en een theedoos op een dienblad met fraaie florale versieringen en gegraveerd met Nede...

Zilveren beeld
Resultaat: 500 EUR

Uniek zilveren beeld, 835/000, van een zittende vrouw met kroon naast een wapenschild met lauwerkrans in haar hand, Athene. De vrouw is geplaatst op een zilveren sokkel voorzien van een gravure van ee...

Zilveren 5-delig servies
Resultaat: 900 EUR

Prachtig vijf delig zilveren servies, 835/000, versierd met parelranden. Bestaande uit een koffie-, thee-, melkkan en een suikerpot met hengsel. Dit alles geplaatst op een ovaal dienblad, 925/000 met ...

Zilveren tafelstuk, hoorn des overvloeds
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren tafelstuk, Hoorn des overvloeds, 925/000. Grote hoorn versierd met zilveren monturen versierd met parelranden. Staand op twee adelaarspoten. 34x13x34 cm Cond.: G-U

Zilveren dienblad
Resultaat: 3.300 EUR

Bijzonder fraai zilveren dienblad, vermoedelijk Arabisch. In de rand gedreven met voorstellingen van o.a. mannen te paard. Het onderblad is volledig voorzien van gravures van hoogwaardigheidsbekleders...

Kristallen karaf, zilveren kraag en ketting
Startprijs 100 EUR

Fraai bewerkte kristallen karaf met zilveren, 835/000, kraag en ketting, voorzien van parel- en geschulpte rand. MT.: Willem Cornelis Baksteen en Johannes Middendorp, Rotterdam. 12x11x40 cm. Cond.:G

Briefopener
Resultaat: 850 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige ade...

Zilveren tuimelkan
Startprijs 1.000 EUR

Unieke Hollands zilveren tuimelkan met zilveren houder voorzien van brander, met parelranden versierd , Art Deco, MT.: van Kempen, Voorschoten, Jl. F 1915 Cond;G

Gouden naaiset
Startprijs 875 EUR

Gouden naaiset, 585/000, 19e eeuws, in schildpadetui met fraaie bekleding. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje in schede, vingerhoed, rijgnaald, priem en 2 garenklosjes met o.a. florale motieven...

Jugendstil karaf, zilveren dop
Startprijs 250 EUR

Bijzondere Jugendstil karaf, kristal met zilveren versierde kraag. Twaalfhoekige karaf voorzien van bewerking van planten en bloemen geslepen in het glas en in de stop. Zilveren kraag, 835/000, met id...

Broche GG
Startprijs 100 EUR

Unieke broche GG 585/000 met dop van een odeurflesje. Sierlijke broche gemaakt met krullen met hangend aan de broche een dop van een odeurflesje, gemaakt als klein snuifdoosje. ca. 6.4 gr. Grootte 65...

Gouden harthanger briljant
Startprijs 175 EUR

Hanger, GG, 585/000 in de vorm van een hart met briljanten. De harthanger is voorzien van 5 lijnen . de vlakjes zijn met briljantjes bezet. Totaal ca 0.15 crt.. ø 11x11 mm. Nieuw

Gouden ring met briljant
Startprijs 140 EUR

Gouden ring, RG-WG-GG, 585/000, met briljant. Drie ringen, één witgoud, één roodgoud en één geelgoud, in elkaar gemaakt. De witgouden band is voor de helft bezet met 16 kleine briljanten. Breedte ring...

Schildbroche onyx GG/zilv.
Startprijs 70 EUR

Schildbroche GG, 585/000 met zilver voorzien van onyx. Sierlijke schildbroche met getrembleerde rand en bloemmotief aan de bovenzijde met in het midden een ovaal geslepen onyx met kleine GG bloem. 32x...

Gouden broche met diamanten
Resultaat: 100 EUR

Mooie ovale broche GG, 585/000 met diamant. Fraai bewerkte ovale broche, vermoedelijk Engels, gekeurd 625, 15, Birmingham, met diamanten en getorste rand. Voorzien van kanonsluiting. Grootte 50x17 mm....

Gouden Wapenring
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, GG 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Fraaie heren zegelring, massief uitgevoerd, met achthoekige blauwlagensteen, 12x15 mm, gegraveerd met wapen. ca. 9.8 gr. ø 57

Gouden hanger met bloedkoraal en parels
Resultaat: 1.800 EUR

Zeer bijzondere kapitale hanger, GG 750/000, met grote bloedkoralen en parels. Grote hanger in de vorm van een kroon met 5 grote ovale bloedkoralen, 4x ø 19x11mm en 1x ø 14x9 mm, 8 kleinere ronde bloe...

Parelcollier met bloedkoraal en hanghorloge
Startprijs 600 EUR

Kapitaal parelcollier met bloedkoralen met GG 585/000 hanghorloge. Lang collier met 2 parels, ø 11, en 1 bloedkoraal, ø 7x6.5 mm, om en om met in het midden een hartvormig gouden hanghorloge, mechanis...

Witgouden ring, solitair
Startprijs 70 EUR

Witgouden ring, 585/000, met zirconia. Solitairring met strakke band en een klassiekchaton met zirconia, ø 5 mm. ø 59 ca. 1.6 gr.

Witgouden ring met amethist
Startprijs 90 EUR

Witgouden solitairring, 585/000 met amethist. Strakke bolle ring met 4 poot chaton met daarin een gefacetteerde amethist, ø 4 mm. ø 51 ca. 2.05 gr.

Grote Witgouden ring, rozet
Startprijs 150 EUR

Grote ring WG, 585/000, met rozet. Opengewerkte rozet bezet met kleine diamantjes. ø kop van de ring 18 mm. ø 54. ca. 5.3 gr.

Hanger Bolsewiek diamant
Startprijs 1.750 EUR

Bijzondere fraaie hanger, 585/000, met bolsjewiek diamanten. Prachtige hanger in stervorm, volledig bezet met diamanten. Engeland 19e eeuw. ø 28 mm. ca11,1 gr. Voorzien van keuringsbewijs en taxatier...

Lot diverse gouden sieraden
Resultaat: 120 EUR

Lot met diverse GG 585/000 sieraden bestaande uit o.a. een klein ringetje, 4 religieuze hangers en een broche met zirconia. Totaal ca. 8.4 gr.

Zilveren broodschaal
Startprijs 350 EUR

Hollands zilveren broodmand, 835/000. Fraai opengewerkte mand versierd met parelrand aan de rand en op de onderzijde. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer N.V., Voorschoten, JL.: O, 1949.
34x24x16cm...

Zilveren olielamp
Resultaat: 1.900 EUR

Grote imposante zilveren olielamp, Engels, zeer rijkelijk versierd met guirlandes, strikken en bladeren, voorzien van een rand ebbenhout op drie mooie klauwpoten, 27ø cm hoogte 55cm. Mt; Carrington &c...

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 110 EUR

Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, op schotel met zilveren knop met parelrand(gerestaureerd)835/000 ø17x27 enkele chips

Zilveren bestek
Resultaat: 450 EUR

Zilveren bestek bestaande uit 11 vorken en 12 lepels met fraaie rond bewerkte stelen. Nagestempeld met het keur van Heubert Alkers, Amsterdam. Ca. 1550 gr.

Parfumflacon met gouden dop
Resultaat: 100 EUR

Bijzondere antieke parfumflacon met gouden, 585/000, dop. Bijzondere flacon, groot model met ovaal en peervormig slijpsel, voorzien van grote gouden dop geschulpte rand. 11x5x3 cm. Cond.:G

Zilveren tafelbel
Startprijs 110 EUR

Zilveren tafelbel 835/000, Hollands, met geschulpte rand en biedermeijer bewerking en metalen binnenbel met houten handvat, Mt:Johannes Mattheus van Kempen, 1874-1875 ø10x11cm

Zilveren doos, voorstellingen
Resultaat: 170 EUR

Antieke zilveren doos, 925/000, Engels. Een fraai bewerkte vierkante doos met aan de zijkanten diverse voorstellingen en aan de bovenzijde versierd met dansende engelen. Op vier floraal bewerkte pootj...

Zilveren doos, groene steen
Resultaat: 180 EUR

Zeer sierlijke gedreven zilveren doos, 800/000, Jugendstil. Vierkant model met afgeronde hoeken en fraaie symetrische organische bewerkingen op vier elegante pootjes. De deksle is voorzien van een sch...

Zilveren figuur
Startprijs 750 EUR

Zilveren nijlpaard, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Liggend nijlpaard met robijnen in de ogen. 20e eeuw. 8x5x3cm ca 60 gr. Gestempeld I.P. Cond G

Zilveren schaal, blauwe binnenbak
Startprijs 280 EUR

Zeer fraaie zilveren schaal, 835/000, met blauwe glazen binnenbak. Hollands. Fraai ajour floraal bewerkte zilveren bak met 4 schilden met buitentaferelen met figuren. De bak staat op bewerkte krulpote...

Zilveren boulloir
Resultaat: 440 EUR

Zilveren Boulloir, 925/000. Unieke waterketel op standaard met lossen spiritusbrander. Glad model op onderstel met 3 sierlijke poten. Grootte 30.5 cm London, 1879. Tevens voorzien van Hollands keur. C...

Zeer grote spiegel, zilver
Resultaat: 750 EUR

Italiaanse houten spiegel met fraaie zilveren brede rand, 925/000, voorzien van florale bewerkingen en kleine langwerpige spiegels. Breedte rand 7 cm. MT.: Livi Giancarlo, Sesto F.No 1959-1971
Groott...

Collier en oorhangers parels en GG.
Resultaat: 60 EUR

Parelcollier, armband en oorhangers met GG 585/000. Collier met grijze parels met GG schijfjes met witte parels en GG bolsluiting. Een parelarmband met kleinere grijze parels met GG schijfjes en witte...

Gouden ring met parel
Startprijs 90 EUR

Ring GG 585/000 met parel. Fraaie fantasiering met glimmend model met ruwe bewerking voorzien van een pareltje, ø 5 mm. ca. 3.2 gr. ø 56. Nieuw

Gouden collier en hanger met maansteen
Resultaat: 350 EUR

Gouden collier, 585/000 met hanger, 375/000, met maansteen. Sierlijk plat koordcollier met fraaie ovale hanger van maansteen versierd met bloemen en sierlijke ornamenten aan de boven en onderzijde. V...

Ring WG, briljant
Startprijs 700 EUR

Elegante ring WG 585/000 met briljant. Zeer fraaie solitairring met in het midden een 4 poots-chaton met aan weerskanten in de band briljanten verlopend in grootte. Totaal ca 0.51 crt. ca. 2,3 gr. ø ...

Parelcollier
Resultaat: 400 EUR

Fraai parelcollier met GG 585/000 sluiting. Collier van grote zoetwaterparels, ø 12.5 mm, met een lichte multicolour, bevestigd aan een grote gladde gouden bolsluiting, ø 20 mm. Lengte 46 cm.

Witgouden ring met briljant
Startprijs 175 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Brede ring met vierkante kop, 6.5x6.5 mm, met daarin 9 briljanten pave gezet, totaal ca 0.10 crt W. ca 4.3 gr, ø 51 Nieuw

Witgouden ning met briljant
Startprijs 650 EUR

Ring, WG, 750/000, met briljant en prinsesgeslepen briljanten, totaal 0.50 crt TW-VSI. Strakke WG band met in het midden 3 briljanten in een gladomzetting wat hogerop gezet. Aan weerzijden van de bril...

Witgouden ring met Briljant
Startprijs 200 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Ring met opstaande kronkel midden op de ring. Aan weerszijden van de kronkel bezet met 9 briljanten. Totaal ca 0.43 crt, W/SI, ø 55, 3.5 gr.

Witgouden hanger met parel en diamant
Startprijs 1.150 EUR

Prachtige hanger WG 750/000 met 9 diamanten en parel. Een mooi grote zilvergrijze Tahiti parel ø15/16 mm is bevestigd aan een WG hanger bestaande uit 2 vlinders met diamantjes, totaal ca 0.10 crt. Gr...

Witgouden oorclips Parel
Startprijs 1.750 EUR

Bijzondere oorstekers, WG, 750/000, met briljant en Tahitieparel. Oorknoppen in de vorm van een ovale bloem met in het midden een bijzonder mooie Tahitieparel, ø 11mm. De randen om de parel zijn volle...

Witgouden armband met briljant
Startprijs 900 EUR

Armband WG 750/000,met briljanten. Schakelarmband met ronde en langwerpige schakels. De 8 langwerpige schakels zijn bezet met 2 rijen briljanten, totaal ca 1.64 ct.TW/VS. De armband is voorzien van ee...

Lot diverse sieraden
Startprijs 15 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.

Zilveren servies, Empire stijl
Startprijs 650 EUR

Zeer fraai koffie-servies, zilver 925/000, Empire stijl, 4 delig met houten handvaten. Bestaande uit twee grote kannen, een melkkan en een suikerpot met florale details aan de tuit, de handvaten en op...

Zilveren man en vrouw
Resultaat: 275 EUR

Zilveren boer en boerin, zout en peperstrooier, boerin met vlechten uit Marken en de Boer uit Volendam 835/000 ca 108gr. M: van Kempen , Voorschoten 4,5x10cm

Zilveren tafelklokje
Resultaat: 950 EUR

Zilveren tafelklokje 800/000, barokstijl. Fraai uitgewerkte pendule op vier krulpootjes 24x7x9cm

Antieke zilveren brandewijnkom
Startprijs 425 EUR

Zilveren brandewijnkom 835/000 met florale bewerking en parelranden, voorzien van versierde handgrepen, met dansende engelen en zonnekoning, 13x26x7cm ca 264gr. Cond;G

Zilveren strooier
Resultaat: 55 EUR

Fraaie zilveren strooier, Hollands, 835/000, met florale bewerking en voorstelling van een man met kinderen. De strooier is versierd met parelranden en een getorste bewerking. Gestempeld: Vos, en enke...

Kristallen bowlpot
Startprijs 120 EUR

Fraaie kristallen bowlpot met onderschotel met zilveren dop 835/000. Gerestaureerd. Geetste bowlpot met florale versieringen en zilveren dop versierd met parelrand, op onderschotel. Enkele chips, ø22x...

Parfumflacon
Resultaat: 650 EUR

Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Zware lage zilveren tafelkandelaar, Duits, 835/000. Vierkant model grof met geschulpte rand. 10x10x5 cm. MT.: Wilkens Cond.: G

Zilveren miniatuur haardtang
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren miniatuur haardtang 835/000 MT: J.A van Geffen Amsterdam, 1771 11cm ca 12gr

Zilveren koektrommel
Startprijs 425 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...

Kristallen hoedschotel
Startprijs 100 EUR

Kristallen hoedschotel, met zilveren hengsel, fraaie grote schotel met geschulpte rand, amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van een grote beugel met parelrand Jl: 1917 ø26x25cm

Zilveren trekpotje
Resultaat: 160 EUR

Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G

Zilveren hengselmand
Startprijs 600 EUR

Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.

Twee colliers met breidoppen.
Resultaat: 55 EUR

Twee zilveren, 835/000 met breidoppen. Lang jasseroncollier met een ton en daaronder 2 breidoppen en een jasseroncollier met los aan de ketting twee breidoppen. Lengte 90 cm en 65 cm. Totaal ca. 52.5 ...

Hanger zilver zirconia
Startprijs 25 EUR

Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en en het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....

Hanger en collier zilver
Resultaat: 35 EUR

Collier en hanger, 925/000 met rode en witte zirconia. Grote markiesvormige hanger met rode markies geslepen rode zirconia, gezet in een zilveren band met witte zirconia's. Het geheel is bevestigd aan...

Zilveren collier met hanger
Resultaat: 40 EUR

Zilveren hanger, 925/000, stermodel ø 6cm, bevestigd aan een zilveren ketting van grote ovale schakels. Totaal gewicht ca 64,7 gr. Lengte 75 cm.

Zilveren brede armband
Resultaat: 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met grove schakels. Fraaie armband met 7 cylindervormige schakels versierd met 3 zilveren bollen. Lengte 20 cm. breedte 21 mm. ca. 23.9 gr.

Collier, diamant
Startprijs 870 EUR

Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.

822
Startprijs 75 EUR

Aparte zilveren, 925/000, manchetknopen met tand. Manchetknopen met eikels en eikenblad bewerking voorzien van een tand. ca. 13.6 gr. 18x18.5 mm. Nieuw

Armband zilver
Startprijs 40 EUR

Brede zilveren 835/000 slavenband. Brede armband, 19 mm, met aan de bovenzijde een bewerking met cirkels en gravures, aan de achterzijde glad. Voorzien van scharnier en veiligheidsketting. ø 59x46 mm....

Zilveren jasseron met bollen
Resultaat: 50 EUR

Een zilveren collier met amberballen, 835/000.Een jasseroncollier voorzien van twee vierkante opengewerkte geurballen met krulmotief.28x28 mm. Totale lengte ca. 90 cm. ca. 47.2 gr. Cond.:U.

Rinkelband zilver
Resultaat: 20 EUR

Een set van drie zilveren, 835/000 rinkelbanden, gemaakt als één. Twee armbanden met een facetbewerking en een gematteerde armband, verbonden met een loszittend plat oog. ø 64 mm ca 10.3 gr. Dikte 1.0...

Lot zilveren zodiacs
Startprijs 20 EUR

Lot met 8 zilveren, 925/000, zodiac hangers in verschillende modellen met o.a. stier, steenbok. ca. 14.3 gr. Nieuw

Witgouden ring, saffier
Startprijs 700 EUR

Mooie ring WG 585/000 met blauw saffier en briljant. Elegante ring met een rozet met blauw saffieren, totaal ca 0.80 crt gezet in een geoxideerde zetting met daaromheen een rand met briljanten totaal ...

Art Nouveau bonbonniere, zilver
Resultaat: 240 EUR

Prachtige zilveren art-nouveau schaal op 4 pootjes, 800/000, met kristallen binnenbak. Duitsland. Versierde vierkante schaal met strikken, lauwerkransen, meander en krullen, staand op 4 strak bewerkte...

Zilveren flamingo
Resultaat: 240 EUR

Zilveren flamingo, 925/000, met lijf gemaakt van agaat. Fraai gedetailleerde flamingo met ei-vormig lijfje gemaakt van agaat. Grootte 18 x 6 cm.

Zilveren fruitschaal
Startprijs 500 EUR

Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U

Zilveren visbestek, 6-persoons
Resultaat: 270 EUR

Fraai Hollands zilveren visbestek, model Haags Lofje. 835/000. Zes persoons in cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: Y 1958 Totaal ca. 496 gr.

Zilveren miniatuur; gouden koets
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur: "De gouden koets", 835/000. Met zes paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant. ca. 70 gr. 13x2x4 cm. Cond.: G

Zilveren theepot
Resultaat: 260 EUR

Antieke theepot, Hollands zilver 835/000, met op de tuit, het handvat en de deksel florale versiering. Staand op 4 floraal bewerkte pootjes. MT: Gilles Grevink, Amsterdam jl: X 1857 21x12x18 cm. Cond....

Cakeschaal met zilveren beugel
Startprijs 100 EUR

Kristallen cakeschaal voorzien van ruitslijpsel met ster op de bodem, en met zilveren beugel met parelrand835/000 ø26x18cm jl:F 1940

Parfumflesje met Gouden dop
Startprijs 90 EUR

Mooi parfumflesje met strak geslepen kristallen flacon en een GG 585/000 dopje met fraaie gravures. Voorzien van stopje. Grootte 3.5x9 cm Cond.:U

Parfumflesje met Gouden voet en dop
Resultaat: 90 EUR

Fraai parfumflesje met GG 585/000 voet en dop. De kristallen flacon is geslepen met lijnen en getrembleerde hoeken. Het gouden dopje en de voet zijn bewerkt. Voorzien van stopje. Het dopje iets gedeuk...