26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Poppenkoetsje met popje
Resultaat: 160 EUR

4 Stoommachines
Resultaat: 95 EUR

Vier oude speelgoed stoommachines, 2e helft 20e eeuw, o.a. stoomwals Mamod(in doos) drie kleine stoommachines o.a Mamod 11-28cm Cond:R/G

Grote pop
Resultaat: 72 EUR

Groot kavel modelauto's
Resultaat: 60 EUR

Stoommachine Jensen
Resultaat: 55 EUR

Oude speelgoed stoommachine, 2e helft 20e eeuw van Jensen Pensylvania, in originele doos, en in goede staat 23,5x22,5x22,5cm Cond:G

Stoommachine
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Doll speelgoed machine met originele lithografie, D.C made in Germany, compleet met brander 26x17x21cm Cond:R/G

Wilesco stoommachine
Resultaat: 45 EUR

Oude Wilesco blikken stoommachine 2e helft 20e eeuw in doos 15x15x22cm. Cond.: G

2 Delen Steiff speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Poppen kastje
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.

Knikkerspel
Resultaat: 15 EUR