Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot Perzisch kleed
Startprijs 100 EUR

Mooi groot Perzisch kleed met florale decors blauw, lichtbruin, creme etc. in goede staat. 191x198cm

Groot Perzisch kleed
Startprijs 70 EUR

Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 200 EUR

Groot oud Perzisch kleed, meerkleurig in goede staat. 247x310cm

Groot Perzisch tapijt
Resultaat: 100 EUR

Oud Perzisch kleed Herez met floraal decor in de tinten rood/blauw/creme etc. 230x315cm. Cond.: G

Kleed met vogels, Laver Kirman
Resultaat: 450 EUR

Antiek Perzisch kleed Laver Kirman, met kraanvogel en drakenkop en floraal decor in goede staat 135x200cm Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Oud briek rood perzisch kleed, fijngeknoopt en in goede staat 177x123cm

Perzisch kleed
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Perzisch kleed (India) handgeknoopt met floraal decor, 246x178cm Cond:G

Zijde kleed, blauw/wit
Resultaat: 45 EUR

Oud zijden kleed, ivoorkleurig met blauw in goede staat 155x90cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G

Lange Perzische loper
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Perzische loper blauw-creme, in goede staat Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 130 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch kleed, handgeknoopt met floraal decor 270x175cm Cond:G

2 Perzische tapijten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.

2 Perzische kleedjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude Perzische kleedjes in redelijke staat. 123x74 en 123x80cm

Perzisch tapijt
Startprijs 60 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten zwart/blauw/creme/bruin 124x214cm. Cond.: G

2 Kleden
Startprijs 70 EUR

Twee oude Perzische kleden (1x iets sleets) 95x158cm. en 143x110cm. Cond.: R-G

Perzisch tapijt
Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw-groen-oker, 143x210cm Cond:R/G

2 Kleedjes, Sumack
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Perzische kleedjes Sumack, in goede staat 130x40 cm Cond:G

2 Kleden
Startprijs 50 EUR

Twee oude antieke Perzische kleden, 1 maal fijngeweven Perzie, antiek omstreeks 18e-19e eeuw, en eenmaal 20e eeuw met landschapsdecor 75x77 en 204x63cm Cond:G

Groot kleed
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Perzisch kleed, rood met florale decors, in goede staat 200x310cm

Perzisch kleed
Resultaat: 80 EUR

Oude Perzisch handgeknoopt kleed, gemerkt Zahjan, in goede staat 190x127cm

Perzisch kleed
Startprijs 35 EUR

Oud Perzisch kleed blauw-creme, in zeer goede staat 101x85cm

Perzisch kleed
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed blauw en rood, in goede staat 142x90cm

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oude Perzische loper blauw en floraal decor, in goede staat 151x91cm

2 Perzische kleden
Startprijs 80 EUR

Twee kleine oude Perzische kleden, rood creme, 90x62 en 89x31cm Cond:G