Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleed met vogels, Laver Kirman
Resultaat: 450 EUR

Antiek Perzisch kleed Laver Kirman, met kraanvogel en drakenkop en floraal decor in goede staat 135x200cm Cond:G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 200 EUR

Groot oud Perzisch kleed, meerkleurig in goede staat. 247x310cm

Perzisch kleed
Resultaat: 130 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch kleed, handgeknoopt met floraal decor 270x175cm Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Perzisch kleed (India) handgeknoopt met floraal decor, 246x178cm Cond:G

2 Kleedjes, Sumack
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Perzische kleedjes Sumack, in goede staat 130x40 cm Cond:G

Groot Perzisch tapijt
Resultaat: 100 EUR

Oud Perzisch kleed Herez met floraal decor in de tinten rood/blauw/creme etc. 230x315cm. Cond.: G

Lange Perzische loper
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Perzische loper blauw-creme, in goede staat Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 80 EUR

Oude Perzisch handgeknoopt kleed, gemerkt Zahjan, in goede staat 190x127cm

Groot kleed
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Perzisch kleed, rood met florale decors, in goede staat 200x310cm

Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Oud briek rood perzisch kleed, fijngeknoopt en in goede staat 177x123cm

Zijde kleed, blauw/wit
Resultaat: 45 EUR

Oud zijden kleed, ivoorkleurig met blauw in goede staat 155x90cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw-groen-oker, 143x210cm Cond:R/G

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oude Perzische loper blauw en floraal decor, in goede staat 151x91cm

Rood kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch fijgeknoopt kleed, rood met florale decors, in goede staat, 172x224cm

3 Diverse kleden
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Perzische kleden, 1 maal kameelkleed Afghaans 168x18 cm, 1 loper, meerkleurig 147x54cm, 1 maal loper meerkleurig Jalameh 142x62cm Cond:G