Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen ceremonie staf-standaard
Startprijs 800 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (waarschijnlijk samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 28x10x5cm.

Bronzen ceremonie staf-standaard (groot)
Resultaat: 1.000 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.

Bronzen Chariot Rod Finial
Startprijs 700 EUR

Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.

Grote messing samovaar
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G

Apothekers reiskistje
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...

Inktstel, wilde zwijnen (brons)
Startprijs 450 EUR

Grote zware marmeren inktstel met bronzen everzwijnen omstreeks 1920, in goede staat 15x43x17cm

2 Bronzen kanonnen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke miniatuurkanonnen omstreeks 1900 met Chinese draken van gietijzer, 23x45x16cm Cond:G

Staande lamp met plantenbak
Resultaat: 450 EUR

Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G

Officiers-sabel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Oude Hollandse officierssabel, 1e helft 20e eeuw, lederen schede en gegraveerd lemet, 117cm Cond:G

Historisme console + dekselpot
Resultaat: 600 EUR

Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...

Lamp, Amsterdamse School
Resultaat: 550 EUR

Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G

Schildpad etui, ingelegd
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse schildpad brillenetui met boulle inleg en parelmoer inleg (minimale beschadiging) 14x7x1,5cm Cond:R/G

Messing vogelkooi
Resultaat: 60 EUR

Oude messing papegaaienkooi, 20e eeuw in goede staat 153x44øcm

Schildpad portemonnee
Startprijs 100 EUR

Kleine 19e eeuwse met schildpad belijmde portemonnee, met boulle inleg Cond:G 2x7x5cm

Stel messing wandschotels
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G

Uit hoorn gesneden wandelstok-handvat
Startprijs 220 EUR

Oosterse wandelstok met hoornen bewerkte handvat in de vorm van een visbek, 1e helft 20e eeuw 85cm Cond:G

Art Deco lamp, bronzen hert
Startprijs 400 EUR

Ijzeren Art Deco hanglamp omstreeks 1930 met bronzen edelhert, in zeer goede staat, 63x50x7cm

Grote cloisonne vaas
Startprijs 625 EUR

Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G

Messing sextant
Resultaat: 125 EUR

Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G

Harnas
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame antiek ijzeren miniatuurharnas, 18e eeuws of ouder met gravering op standaard in goede originele staat, 90cm

Scheepskompas + kijker
Resultaat: 90 EUR

Twee delen antiek maritiem koperwerk omstreeks 1900, een telescoop kijker, en een Engelse scheepskompas Coubro en Scrutton LTD London, met petroleum verlichting, beide in goede staat 24x61cm

Antieke hand-naaimachine
Resultaat: 75 EUR

Mooie gave antieke tafel naaimachine omstreeks 1900, gemerkt: Köhler en Winselmann Altenburg, in zeer goede staat. 25x39x18cm Cond:ZG

Pikkelhaube
Resultaat: 160 EUR

Lederen Pikkelhaube, waarschijnlijk Sachsen Duitsland(reservisten) met messing versieringen 28x21x19cm Cond:G

Majolica hang-petroleumlamp
Resultaat: 190 EUR

Grote Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1880 met keramieken reservoir en geetste glazen brandkap, 6 kandelaars, in goede originele staat 57x70x70cm Cond:G