Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Iittala Gans, Oiva Toikka
Resultaat: 450 EUR

Mondgeblazen Gans (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 40x24x17,5cm. Genummerd 1026/2000, in zeer goede staat.

Swarovksi ijsbeer (837477)
Resultaat: 250 EUR

Swarovski Nanuc ijsbeer (837477), compleet uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal, H.: 16,3cm. In originele doos en in goede staat

Boulle stijl niervormig kastje
Resultaat: 240 EUR

Oud niervormig kastje met messing beslag en intarsia 20e eeuw, 3 lades in goede staat 72x31x56 cm

Iittala Auerhoen, Oiva Toikka
Resultaat: 225 EUR

Mondgeblazen Auerhoen (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 30x19,5x13,5cm. In zeer goede staat.

Iittala vogel, Oiva Toikka
Resultaat: 225 EUR

Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 33x18,5x14. Genummerd 1377/5000, in zeer goede staat.

Glazen vaas, neus
Resultaat: 225 EUR

Grote moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas, met gezicht en oorbellen (knipoog) 21e eeuw 35,5cm Cond:G

Blauwe schaal met onderschaal
Resultaat: 220 EUR

Blauwglazen 19e eeuwse schaal met onderschotel, floraal, goud en emaille beschilderingen (chip rand schaal) 8-24cm Cond:R/G

Iittala vogel, Oiva Toikka
Resultaat: 200 EUR

Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20x12x9,5cm. In zeer goede staat.

3x Iittala Finland vogels
Resultaat: 200 EUR

Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x vrouwtjeseend 17x12,5x9cm., 1x woerd 18x12,5x10cm. en 1x vogel (gesigneerd Toikka) 15,5x8x7cm. Allen in zeer goede staat.

Iittala plevier, Oiva Toikka
Resultaat: 190 EUR

Mondgeblazen plevier (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 23x11,5x11,5cm. In zeer goede staat.

Swarovski schip (162882)
Resultaat: 180 EUR

Swarovski schip (162882) uitgevoerd in helder kristal met gematteerde vlaggen. Inclusief een spiegel waarop "Santa Maria" staat en in originele doos. 11,5x9,5cm. Cond.: G

3x Iittala Finland vogels
Resultaat: 180 EUR

Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland, gesigneerd Toikka: 1x sneeuwhoen 15x11x9cm., 1x woerd 16,5x10x8,5cm. en 1x vogel 21x9,5x8cm. Allen in zeer goede staat.

3x Iittala Finland vogels
Resultaat: 180 EUR

Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x blauwveer 17,5x12x9cm., 1x vrouwtjeseend (gesigneerd Toikka) 15,5x9x9cm. en 1x duikeend 14,5x7,5x6cm. Allen in zeer goede staat.

Swarovski merrie(860864)
Resultaat: 175 EUR

Swarovski merrie (860864), uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal (manen en staart zijn van mat kristal). 14,5x13,5cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski bloemschikking (252976)
Resultaat: 170 EUR

Swarovski Maxi bloemschikking (252976), drie gefacetteerde bloemen met gele harten van topaas-kristal, geheel op gefacetteerde voet 15,5x7cm. In goede staat en in originele doos.

2x Iittala Finland vogels
Resultaat: 170 EUR

Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x Bruin/witte vogel, gesigneerd Toikka 24x9x10cm. en 1x blauwe kievit 15x10x18cm. Beide in zeer goede staat.

2x Iittala Finland vogels
Resultaat: 170 EUR

Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: twee vogels in roodbruin/witte tinten (gesigneerd Tiokka) 21x11x9,5cm. en 15,5x7,5x7cm. Beide in zeer goede staat.

Iittala fazant, Oiva Toikka
Resultaat: 160 EUR

Mondgeblazen Fazant (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 26x16x12cm. In zeer goede staat.

Iittala ijseend Oiva Toikka
Resultaat: 160 EUR

Mondgeblazen ijseend (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20,5x12,5x10cm. In zeer goede staat.

3 Delen Kosta Boda, K. Engmann
Resultaat: 160 EUR

Drie delen Kosta Boda met rood/oranje tinten, gesigneerd K. Engmann (Kjell Engmann): 1x grote schaal 36,5x23cm., 1x schaal 27,17,5cm. en 1x glas 17x9cm. Allen in zeer goede staat.

Iittala korhoen,
Resultaat: 155 EUR

Mondgeblazen korhoen (Iittala Finland), 22x14x12cm. In zeer goede staat.

Swarovski Assepoester (255108)
Resultaat: 150 EUR

Swarovski Assepoester (255108), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde trap, armen, hoofd en voetje. Rozetten op de mouw en strik van de jruk zijn van rose kristal. 14,8x10cm. Inclusief het loss...

Swarovski dolfijn (221628)
Resultaat: 150 EUR

Swarovski dolfijn prestige (221628), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 21cm. In originele doos en in goede staat.

Glazen vaas, knipoog
Resultaat: 150 EUR

Moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas met twee halve gezichten(ogen lippen neuzen) 21e eeuw 31cm Cond:G