Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans servies, J. Petie
Resultaat: 2.000 EUR

Frans porseleinen 19e eeuws servies, J. Petie, met handgeschilderde decors van figuren, goud en draak, bestaande uit: melkkan, koffiekan, theekan, suikerpot, schaal en 12x kop & schotels. Minimale bes...

3 Grote Kang Xi borden
Resultaat: 600 EUR

Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G

2 Grote Imari borden
Resultaat: 400 EUR

Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G

Yixing potje, krekel
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R

Groot Imari bord
Resultaat: 380 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G

6 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G

4 Delen Chinees met zilver
Resultaat: 170 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met zilveren monturen 18e-19e eeuws 9-14cm Cond:G

Kang Xi Ghendi, 17e-18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R

Kang Xi dekselpot
Startprijs 200 EUR

Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R

Grote Imari dekselvaas
Resultaat: 310 EUR

Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G

Divers Chinees porselein
Resultaat: 850 EUR

Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...

Majolica bloemenzuil met pot
Startprijs 80 EUR

Oude Majolica bloempot met zuil 20e eeuw met florale decors, 6 hoekig 78cm Cond:G

Wandplaat, Delfts blauw
Resultaat: 190 EUR

Delfts blauwe wandplaquette 19e eeuws met landschaps decor (ongemerkt) 39x30x2cm Cond;G

Tegel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...

Aardewerken vaas, W.C. Brouwer
Startprijs 150 EUR

Willem Coenraad Brouwer, Leiden 1877-1933 Zoeterwoude, bolvaas groen met bruin verlopen glazuur. 13x16ø Cond:G

Terracotta schenkkan, Khurvin
Startprijs 300 EUR

Oude terracotta schenkkan, waarschijnlijk uit Khurvin (dichtbij Karaj), 900 - 800 BC in redelijk tot goede staat 31x20x16cm.

Yixing potje, Foo-honden
Startprijs 500 EUR

Oude antieke Chinese Yixing theepot met 5 Foohonden en hoog hengsel, zeldzame uitvoering (gemerkt 18e eeuws) 18x18x11ø cm Cond:G

Aardewerken hond, Wenen
Startprijs 300 EUR

Antieke Weense Goldscheider keramieken windhond, omstreeks 1920 gemertk, (minimale chips) Cond:R/G 26x38x14cm

Grote porseleinen tijger
Startprijs 350 EUR

Grote antieke Duits porseleinen tijger omstreeks 1920, Schwarzburger Werkstatten Arthur Storch, modelnr. U 1167, in goede staat 35x37x19cm

Tegeltableau
Startprijs 100 EUR

Achttiende eeuws Hollands tegeltableau, met kat en hond voorsteling (oudere restauraties) 52x79cm Cond:R

Grote terracotta olifant
Resultaat: 200 EUR

Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.

Grote Duitse schaal met wapens
Startprijs 220 EUR

Twee grote Duitse Fayence sierborden(Kurfürstenteller) omstreeks 1880 Historisme, polychrome beschildering, in goede staat 41-43cm

Groot wandbord met ruiter
Startprijs 225 EUR

Groot antiek Duits majolica Historisme sierschotel met prtretten, wapens Römischer Kaiser 40øcm in goede staat

Delftse knobbelvaas
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote antieke oude Delftse knobbelvaas omstreeks 1920, floraal en vogel decor 62x27cm Cond:G