Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Albums met ca. 5,25 KG zilveren munten
Resultaat: 1.800 EUR

Twee albums met in totaal 43 bladen met de volgende sets per blad: 10x zilveren 1 gulden (tussen 1954 - 1967), 2x nikkelen 1 gulden (1967-1968), 7x zilveren rijskdaalder (tussen 1959 - 1964) en 1x nik...

Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina
Resultaat: 220 EUR

Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina 1898 ZF/P

Album postkaarten
Resultaat: 195 EUR

Antiek album postkaarten met veel (hoofdzakelijk) gekleurde postkaarten 1e helft 20e eeuw (o.a. Engeland, Amerika, Frankrijk, Duitsland, Nederland). Allen in originele staat 9,5x23x29cm. Cond.: G

Collectie munten, 8 albums Juliana
Resultaat: 160 EUR

Collectie munten Juliana 1948-1980: 3x Compleet album "Nederlands munten uitgegeven gedurende de regeringsperiode van koningin Juliana" (per album 10x zilveren 1 Gulden, 7x zilveren rijksdaalder en 2x...

2 Chinese penningen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke gesigneerde wit metalen plaquettes met figuren en tekst, omstreeks 1900 in zeer goede staat.

Ansichtkaarten, voor 1940
Resultaat: 60 EUR

Groot verzamelalbum met vooroorlogse postkaarten, Europa (kaft boek is slecht) 30x24x8 Cond:R/G

Munten en penningen
Resultaat: 45 EUR

Kavel met diverse munten en penningen: 1x Penning "Nederlandsche Binnen - Beurtvaart Vereeniging N.B.B.V." in doos, klein doosje met 10x 25 cent (tussen 1904 en 1941), 1x Half Dollar 1964 (vermaakt to...

6 Bronzen penningen
Resultaat: 40 EUR

Zes oude bronzen penningen,1 zijn volk tot ere, Rembrandt 1606-1664, 1 KLM 1919-1969, 1 Piket(licht metaal), 1 Europaprijs 1972, 1 Avignon medaille, 1 Vaticaan concille 1964. 6-7cm Cond:G

Penning, hondenvereniging
Resultaat: 40 EUR

Penning met op de voorzijde een wapenschild, eromheen in een band hondenkoppen en bladmotieven. Op de keerzijde staan o.a. een haas en een hond afgebeeld, in het randschrift "Kon. Ned. Jachtvereen Nim...

Zilveren gulden Koning Willem III
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gulden Koning Willem III 1858 ca ZF

Complete muntenset Wilhelmina
Resultaat: 35 EUR

Complete muntenset wilhelmina van 0,5ct tot en met 2,5 gulden 9 stuks div. jaartallen in originele cassette van de Nederlandse munt.

3 Munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 3 diverse munten : 1x Vlaanderen vierlander /dubbele groot ± 1450 Cond.: G, 1x Brugge vuurijzer Karel de Stoute 1433-1477 Cond.: FR en 1x Groningen vlieger/stuiver ± 1485 Cond.: FR

Zilveren gulden Koning Willem III
Resultaat: 25 EUR

Zilveren gulden Koning Willem III 1865 ZF

Antieke munt
Resultaat: 25 EUR

Zilveren Theresia thaler anno 1780. M.Theresia D.C R.imp.Hu.Bo.Reg Archid AUST Dux Burg Gotyr 0,2x4ø cm Cond:R/G

4 Bronzen penningen
Resultaat: 25 EUR

Vier oude Hollandse verzetspanningen, een grote penning dertiog jaar LKG1940-1945, een dag van het verzet Ermelo 2002 Koningin Wilhelmina monogram JCH, een prinses Juliana CJC Wiewecke 1909-40/4 , en ...