Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee emaille flacons met zilver
Resultaat: 450 EUR

Twee blauw geëmailleerde flacons, een cylindervormig en een ovaal, beiden voorzien van bewerkingen met bloemen en engelen. Grootte 16x47 mm en ø 22x71 mm. Beiden voorzien van binnenstop. Cond.:G

Platelen beeld, eland
Resultaat: 275 EUR

Art Deco keramieken beeld door Chris van der Hoef omstreeks 1920 voor plateel fabriek, voorstellende een Eland 23x29x8cm Cond:G

Chinese theebus, zilveren dop
Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas, 18e eeuws Kang Xy stijl met spelende figuren in tuin decor, zilveren montuur en dop 15x8ø Cond:G

Chinees schenkkannetje, Lange Lijs
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinese Kang Xy klepkan met zilveren monturen florale decors en lange lijs decor in goede staat 15x12x8,5ø

Twee Kang Xy vazen
Resultaat: 4.400 EUR

Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G

Lederen zetel
Resultaat: 160 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met houten poten en kopernagels, 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x76x74cm

Geo Poggenbeek
Resultaat: 200 EUR

Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 13 ringen en 2 hangers met diverse stenen, o.a. bloedkoraal, onyx markesiet en barnsteen. ca 64 gr.

Dubbele Boheemse odeurflacon met zilver
Resultaat: 260 EUR

Dubbele kristallen odeurflacon met zilveren doppen. Liggende flacon gemaakt uit Boheems kristal met olijfslijpsel, blauw omrand, diabolo vormig versierd met 2 zilveren bolle doppen en kragen voorzien ...

Netsuke, wegdraaiend hoofd
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Chinese ivoren Netsuke met twee gezichten, draaibaar in goede staat 5,5cm

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot zilveren sieraden met o.a. sieraden met opaal, onyx en turkoois. Diverse oorhangers, armbanden, colliers en hangers. ca 80 gr.

Diverse sieraden
Resultaat: 50 EUR

Groot lot met diverse sieraden, bestaande uit ringen, colliers hangers en armbanden.

Gouden armband gourmet
Resultaat: 325 EUR

Gouden bolgourmet armband, 585/000. Bolgourmetarmband, breedte 9 mm, met bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm. ca 19,2 gr.

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 850 EUR

Bijzondere grote zilveren fruitschaal. Duitsland. Prachtig uitgewerkte ronde zilveren schaal, ajourgezaagd, versierd met guirlandes, bloemenranken en 4 medaillons met putti's. Voorzien van omgeflesde ...

Vier Chinese Kang Xy kopjes
Resultaat: 110 EUR

Vier maal 18e -19e eeuws Chinees porselelein Kang Xy kopjes met ruiter te paard in landschaps decor, twee goed 1 beschadigd 3x5ø Cond:R/G

4 Fam Rose bordjes
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden, gesigneerd met floraal, goud en vlinder decor in goede staat 19ø

Chinese strooier, zilveren dop
Resultaat: 300 EUR

Kang Xy strooier 17e 18e eeuws met geisha en floraal decor zilveren montuur eind 19e eeuw 12x 4ø cm Cond:R/G

6 Kop & 5 Schotels, bever-motief
Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G

Twee Kang Xy knobbelvazen
Resultaat: 525 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinese Lang Xy knobbelvazen met coulissen decor in goede staat 13x13,3cm

Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt met diverse diepe kleuren 147x104cm Cond:R/G

Perzisch kleed 110x150cm.
Resultaat: 250 EUR

Mooi fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor en mooie diepe kleuren 110x150cm Cond:G

Zwarte design stoel, Pierre Paulin
Resultaat: 350 EUR

Moderne stoel design, door Pierre Paulin zwart gestoffeerd met metalen basis omstreeks 1960 Artifort Oyster model 83x75x87cm Cond:G

Grote zuil
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke keramieken zuil omstreeks 1900 met beschilderd landschap winter met edelhert 108x30ø Cond:G

Diverse boeken
Resultaat: 260 EUR

Acht diverse oud antiquarische boeken, schildpad boekkaft met zilver, Almanach JesuChristi 1785 met zilveren beslag, en vlekken, bijbel met biedermeier zilveren sloten, Staten Generaal, boekje met kaa...