Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Marotte rammelaar
Resultaat: 110 EUR

Antieke rammelaar pop met porseleinen kop en harlekijn kleding omstreeks 1930 2 tanden vaste ogen heubach koppelsdorf 300 II 34cm Cond:G

Barok schilderij
Startprijs 100 EUR

S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R

Kavel zilveren munten
Startprijs 150 EUR

Groot kavel diverse munten en penningen waaronder: 1x 2,5G Koning Willem III 1874, 10x Zilveren 2,5G (1x 1959, 4x 1960, 2x1961, 1x 1962, 1x 1963 en 1x 1964), 1x Zilveren baar 50gr. (999/000), 1x zilve...

Aspergeschaal, Villeroy & Boch
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm

Twee zilveren bonbonschaaltjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren bonbonschaaltjes, Engels, 925/000. Ovaal model met florale bewerkingen en medaillons. Voorzien van een geschulpte bewerkte rand. De schaaltjes zijn vervaardigd uit geperst zilver. 13x10...

Kavel zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot met zilveren sieraden bestaande uit een armband met Zeeuwse knoppen, manchetknopen met Zeeuwse knoppen en een collier met hanger Art-Deco stijl. ca. 22,4 gr.

Design salontafel, Artifort KBO Liang
Startprijs 100 EUR

Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 85 EUR

Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat

Zilveren flacon
Resultaat: 60 EUR

Flacon, plat model gemaakt uit zilver, 835/000. Platte ovale flacon, liggend model, van zilver versierd met florale gravures. Duits. Voorzien van schroefdop. 1x5,5x9cm. Cond.: G

Gouden ring met briljant
Startprijs 125 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljant. Ring met in het midden een royale gladomzetting met daarin een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt., met 2 balkjes waaraan de band bevestigd is. ø 66 ca. 3,3 ...

Zilveren choker
Startprijs 45 EUR

Zilveren choker, 925/000, met getorste bewerking. Choker betaande uit 3 delen getorste draad, met ogen aan elkaar bevestigd met stuk ankercollier. ca 32 gr. Lengte 38 cm ø 4 mm

Lampje met putties
Startprijs 225 EUR

Grote bronzen kroonluchter met 5 putti en kristallen pegels in goede staat 82x59ø Cond:G

Schilderij Henriette Marcus
Startprijs 500 EUR

Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G

ladencommode kersen
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse kersenhout fineer 4 laden comode omstreeks 1860 krimpnaad in blad verder in goede originele staat 96x117x57cm Cond:R

Eiken kabinet
Resultaat: 325 EUR

Achtiende eeuws Duitse eikenhouten Barok kabinet met drie lades en twee grote getoogde deuren, 4 lades achter dueren in goede originele staat 198x168x48cm (slot mist)

Wandklok
Startprijs 200 EUR

Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R

Regulateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, ongemerkt, lichte schades 96cm Cond:R

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild deurtjes weg 15x25ø Cond:R

Sepia, Waterloo "Napoleon"
Resultaat: 120 EUR

Monogram WS 1872 Duitse school Wilhelm Schreuer, slacht bij waterloo sepia op papier 57x43cm Cond:G

Zilveren oorknoppen met zirconia
Startprijs 15 EUR

Grote zilveren oorknoppen, 925/000, met zirconia. Grote ronde gladomzetting met daarin een grote zirconia, ø oorknop 12 mm. Eén steker afgebroken, los bijgevoegd.

Hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing petroleum hanglamp omstreeks 1900 met extra verlichting ingebouwd naast petroleumlamp 65x36ø in goede staat

Zilveren theeschep + theeduim
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollands zilveren theeduim en suikerschep, theeduim 835/000 Jaarletter I:1863 MT: Adrianus Kuijlenburg, Schoonhoven, suikerschep 835/000 Jaarletter Y: 1833 samen 17gr. Cond:G