Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1627 Resultaten
Kavel: 3500

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo

Resultaat: 8.000 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...


Kavel: 6003

Twee Kang Xy vazen

Resultaat: 4.400 EUR

Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G


Kavel: 3502

Empire pendule, 2 figuren

Resultaat: 2.750 EUR

Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierw...


Kavel: 6005

6 Kop & 5 Schotels, bever-motief

Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G


Kavel: 5044

Bronzen boeddha beeld

Resultaat: 2.250 EUR

Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm


Kavel: 2072

Flacon

Resultaat: 2.200 EUR

Oude antieke Oosterse parfum flacon, bewerkt met filligrain en hoornen zijstukken met figurenvoorstellingen en florale voorstellingen, bezet met stenen 12cm Cond:G


Kavel: 6340

Grote blauw/witte Chinese vaas ca. 1900

Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met coulissen decors omstreeks 1900 landschapen en symbolen decor, in goede staat 48,5x18øcm.


Kavel: 6

BVLGARI witgouden choker

Resultaat: 1.800 EUR

Prachtig witgouden collier, 750/000, met briljant, BVLGARI. Collier met ankerschakel versierd met cilindervormige schijven voorzien van briljanten, met in het midden een hanger met de bekende BVLGARI ...


Kavel: 2006

2 Beelden, Moren

Resultaat: 1.750 EUR

Twee zeldzame antieke houtgestoken Venetiaanse Mooren (kandelaren) met vergulding en beschildering 19e eeuw, lichte beschadigingen 71-73cm Cond:G


Kavel: 515

Jade briefopener, zilver verguld

Resultaat: 1.700 EUR

Briefopener van jade met zilver verguld heft, 84 zolotniks. Prachtige briefopener met jade en met een zilver verguld heft versierd met groen emaille en vergulde versieringen en bekroond met een haan i...


Kavel: 4001

Hollandse eiken renaissance kast

Resultaat: 1.700 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse 4 deurs Renaissance kast met 12 houtgestoken panelen en origineel beslag en sloten( 1 slot vervangen door een ander slot) 193x180x70cm Cond:G


Kavel: 3596

Capucine klok

Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm


Kavel: 3679

Gründerzeit staande klok

Resultaat: 1.562,5 EUR

Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...


Kavel: 6318

Chinese drakenvaas, Fam Verte

Resultaat: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø


Kavel: 77

Bijzondere massief gouden odeurfles

Resultaat: 1.400 EUR

Bijzondere massief gouden, 750/000, odeurfles, Frankrijk 1820. Odeurfles met bloemversiering en allegorische voorstellingen. 1,5x3,5x8,5 cm. ca. 40gr., Cond.:G-U


Kavel: 1020

Schilderij, 16e-17e eeuw

Resultaat: 1.400 EUR

Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G


Kavel: 4036

Empire chiffoniere

Resultaat: 1.350 EUR

Zeer mooie Hollandse mahoniehouten Empire chiffonnière met volle zuilen omstreeks 1820, messing kapitelen en messing origineel beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 151...


Kavel: 1

Piece de Milieu

Resultaat: 1.300 EUR

Bijzondere zilveren Piece de Milieu, 800/000. Oostenrijk rond 1900, met kristallen schotel. Groot tafelstuk met kristallen schaal voorzien van geschulpte rand, ruitslijpsel en fraaie bloemversieringen...


Kavel: 2029

Apothekers reiskistje

Resultaat: 1.200 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...


Kavel: 3

Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Antiek zilveren cabaret, Hollands 835/000. Mooi vierkant cabaret, 26x26 cm, met inspringende hoeken. De rand en de pootjes zijn versierd met een uitgezaagd rond en ovaal motief. Stadskeur: Den Bosch ...


Kavel: 17

Joodse schommel kandelaar

Resultaat: 1.000 EUR

Joodse schommelkandelaar, witmetaal, bezet met diverse edelstenen en met vergulde bewerkingen. 19x14x44 cm. Cond.: G


Kavel: 3504

Zeldzame grote Koekkoeksklok

Resultaat: 1.000 EUR

Schitterende grote notenhouten Schwarzwald koekoeksklok met hertenkop en grote houtgestoken fazant, haas eikenblad en koekoek omstreeks 1870, groot 8 daags uurwerk met snek, lichte beschadigingen aan ...


Kavel: 3507

Lenzkirch Art Deco klok

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame antieke Duitse bronzen Lenzkirch Jugendstil pendule omstreeks 1915 met 4 sterrenbeelden, stier , kreeft, weegschaal, steenbok, Lenzkirch uurwerk met Aug 1 million nr 474550 in uitstekende ori...


Kavel: 6014

Twee zeldzame Chinese knobbelvazen

Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame antieke 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen diep blauwe florale decors 1 vaas goed, een bovenrand beschadigd H. 25cm.