Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Figuurlijke lampjes
Resultaat: 450 EUR

Twee figurale messing marmeren tafellampen 1e helft 20e eeuw in goede staat 53cm Cond:G

2 Houten beelden
Startprijs 650 EUR

Twee grote antieke houtgestoken beelden, 19e eeuws of ouder, Renaissance stijl (trapconsoles) man met baard en vrouwenbuste (oude wormbeval) 122-125cm Cond:G

2 Empire kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee vergulde bronzen Empire kandelaren 19e eeuw, reparaties aan kaarsarmen (solderingen) 40cm Cond:M

Pendant, rococo schilderijen
Resultaat: 750 EUR

Onduidelijk gesigneerd pendant in vergulde historische stijl lijsten omstreeks 1880, gedeeltelijk geschilderd en gelithografeerd minimale beschadiging 67x45cm Cond:R/G

2 Houten goudkleurige engelen
Startprijs 750 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen in goede staat 122-124cm

Carrousel paard ca. 1860
Resultaat: 425 EUR

Groot antiek carrousselpaard omstreeks 1880 op standaard met glazen ogen en latoenkoperen beslag, staart van echt haar(krimpnaden en restauraties) 136x126x29cm Cond:R/G

2 Beelden, Moren
Resultaat: 1.750 EUR

Twee zeldzame antieke houtgestoken Venetiaanse Mooren (kandelaren) met vergulding en beschildering 19e eeuw, lichte beschadigingen 71-73cm Cond:G

Kruithoorn
Startprijs 450 EUR

Antieke kruithoorn gesneden uit kalebas of kokosnoot, met rondom figuren en floraal decor 18e-19e eeuw in goede staat 16x9,5cm

Kroonluchter Historisme
Resultaat: 500 EUR

Schitterende grote antieke vergulde messing kroonluchter omstreeks 1880, Historisme 12 lichts, prachtig opengewerkt en bewerkt, in zeer goede staat 84x77 Cond:G

Theekistje, pompoenvorm
Startprijs 750 EUR

Negentiende eeuws pompoenvormig theekistje (tabakdekseldoos) of theedoos, met slot, sleutel en benen slotplaat, 14x11,5cm Cond:G

Kenotometer
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse kenotometer in mahoniehouten kast met deurtje (scheepsvaart) registered Design sole makers Brady and Martin Ltd. Newcastle on tyne, in goede originele staat 44x31x11cm Cond:G

Staande lamp met bloembak
Startprijs 450 EUR

Grote historisme stijl staande lamp met bloembak, 20e eeuw van messing, vier lichts, een glazen bol mist, staande op driespant poot met bokkenpoten kariatijden rocailles en draken (zinken bloembak) 19...

Grote globus op standaard
Startprijs 850 EUR

Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø

Perzisch bronzen schaal
Resultaat: 270 EUR

Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met gevlochten bol symbool c 250 voor Christus Cond:G

Perzisch bronsje met kattenpootje
Resultaat: 290 EUR

Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met jonge herten, drie poten met kat of hond vorm en florale decors Cond:G

2 Figuurlijke wandconsoles
Startprijs 350 EUR

Twee zeldzame antieke vergulde Barok wandconsoles met putti 18e/ 19e eeuws, beschadigingen en retouches 30x25x30cm Cond:R./G

Bronzen vijzel, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR

Antieke 17e eeuwse bronzen vijzel, Hollands anno 1655 Ehrt Godt boven al, in goede originele staat 12,7x13,1ø (slijtage)

Schoenpoets kist
Resultaat: 250 EUR

Grote oude oosterse koper met houten schoenpoetskist met 16 glazen houders met koperen doppen en diverse lades en opbergvakken in goede originele staat 44x88x21cm

Gietijzeren kapstok + witte bak
Resultaat: 270 EUR

Grote antieke gietijzeren kapstok met paraplubak en spiegel omstreeks 1880 met emaille vochtopvangbak in goede staat 195x70x35cm

Staande lamp met baby
Startprijs 300 EUR

Antieke mahoniehouten staande lamp omstreeks 1900 met grote houtgesneden putti in goede staat (putti 58cm) krimpnaden 180cm

Bronzen fotolijst met 2 putti
Startprijs 225 EUR

Negentiende eeuwse bronzen vergulde fotolijst met twee putti's en rocailles. In goede originele staat 31cm

Bronzen wierookpot
Resultaat: 60 EUR

Chinese bronzen wierook dekselpot met Foo hond 18e-19e eeuws (zonder hengsel) verder in goede staat 14x8,5ø

Chinees bronzen schenkkan
Resultaat: 160 EUR

Vroege zeldzame Chinese bronzen hengsel schenkkan met fabeldierkop en vis als staart 18e eeuw of ouder, rondom Chinese tekens, in goede originele staat 12x15x10cm

Globus op standaard
Resultaat: 340 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G